Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktátok megfőzni...

Hogyan szoktátok megfőzni babátoknak a húst?

Figyelt kérdés
Lassan be fogom vezetni a húst is az étrendjébe és kíváncsi vagyok ti hogyan készítitek el nekik pl a csirkemellet. Olajon megpároljátok vagy vízben megfőzitek?
2012. febr. 14. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
sütőzacskóban.Én mindig úgy csinálom és bele a zöldségek is.
2012. febr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én belefőztem a mi levesünkbe. Kb. tíz hónaposan már sült húst is kapott, meg hagymás zsírt is, Nem használok olajat, egészségtelenül élünk.
2012. febr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

És mindenféle zöldséget el lehet teni neki a fagyóba későbbre, amit megfőztem neki?

Krumpli, répa, sütőtök, cékla stb...

Mi az amit nem lehet?

2012. febr. 14. 20:50
 4/8 anonim ***** válasza:
i is csak zsírral főztünk. Eleinte a levesben főtt húsból kapott a zöldségekkel együtt, 8 hónaposan már abból a húsból is körettel,amit mi ettünk. Külön soha nem főztem nekik húst. Csirkemellet egyáltalán nem. Helyette inkább combot,mert az ízletesebb,nem olyan száraz,és könnyebben megette.
2012. febr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az elejétől fogva hónap elején csinálok egy nagy adag húslevest, amibe bele rakok minden húst ami a lányomnak is kell (comb,mell,máj).Miután kész kiszedem, kicsit hűtöm és felkockázom, ezek után pedig jégkocka tartóba porciózom, és egész hónapra meg van a csirke hús adag! :) A húsleves leve sem megy kárba, mert azt kis dobozokba lefagyasztom, és nekünk ételbe amibe leveskocka kell, abba inkább a fagyasztott levest rakom.A maradékot meg megesszük hárman..Lányom már 13 hónapos, így már szinte mindent eszik amit mi, így a sertés és marha hús igényeit fedezem a mi kajánkból. :)
2012. febr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kislábosban egy fél csirkemellet felkockázva sós vízben megfőztem, ez nem ízlett neki, később kis vegetát is tettem bele, így már megette. Az egészet a főzővízzel együtt leturmixoltam, és kicsi adagokban lefagyasztottam. Minden másnap tettem neki a zöldségek mellé egy adaggal.

Volt, hogy együtt főztem a húst a zöldséggel, és együtt daráltam.

Én a zöldségeket nem fagyasztottam, azok hamar megvannak, a krumpli nem is lehet fagyasztani.

Jut eszeb, tettem a főzővízhez pár csepp oliva olajat is.

2012. febr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én fordítva csinálom a kisadagokban fagyasztást. :)

Amikor megveszem a húst feldarabolom és kis zacskókban fagyasztom le, így minden nap csak kiveszek egyet és a zöldséggel, tésztával, rízzsel (mikor mivel) együtt megfőzöm. Aztán turmix.


Nekem egyszerűbb így, és ha már nekiállok valamit megfőzni, akkor legyen az egész friss :))

2012. febr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Nekem kis kockákban áll a husi a fagyasztóban. Csak bedobom a krumplija, vagy a rizse mellé főni és együtt főzöm őket 30 percig, aztán turmix.
2012. febr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!