Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan készítsem babám első...

Hogyan készítsem babám első répáját? Nemsokára megkezdjük a hozzátáplálást. Répa lével akarom kezdeni, majd 1 hét után főtt répa. De azt szét kell törni villával, vagy mixereljem szét, vagy tápszerrel keverjem. Hogyan kell?

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem törd össze egy kicsit, tedd bele egy turmixgépbe és öntsd fel vagy tejjel vagy akár tápszerrel és dolgozd szét. :)
2009. jan. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mennyi tápszert adjak hozzá? Folyékony legyen vagy pépes?
2009. jan. 8. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:

hát se túl-se túl :)

ha érted. látni fogod szerintem. ja és mennyi idős a picike???



mondjuk ne legyen nagyon de azérrt inkább folyékony... :)

ezt nem nagyon tudo megmondani :S

2009. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi almával kezdtük.én úgy tudom gyümivel kell kezdeni mert azt könyebben tudja emészteni a picur. utána:barack stb

piros gyümit nem ajánlják nehezeeben emészthető.

Aztán ha végig értél akkor jöhet zöldség:sütőtök, srépa stb

de nem tom más ezt hogy csinálja?

A gyümit meg nem kell sűríteni, csak a zöldségeket majd, azt is burgonyával szoktam .Amig husit nem adsz neki addig tehetsz bele 1v.2 kanál tápszert h.laktatóbb legyen.

Bár én mind. étkezés után cicire teszem h.az se apadjon , így tuti jól lakik.

Jó főzöcskézést.

2009. jan. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, a répát megfőzöd és a saját levéből teszel hozzá azzal turmixolod össze.A zöldségek levét hozzá szoktam turmixolni (botmixerrel)mert abban is van egy csomó vitamin, csak arra vigyázz ne fözzed túl mert akkor minden értékes elvész belőle inkább a végén már csak hagyd párolódni.

Előző válaszoló.

2009. jan. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is répával akarom kezdeni nem gyümivel és én anyatejjel fogom összekeverni először jó hígra, majd egy sűrübbre csinálom, míg végül elmarad a tejcsi.
2009. jan. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!