Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon-nagyon hasfájós babák...

Nagyon-nagyon hasfájós babák (infantilis colica) anyukái? Kinőtte a babád a hasfájást 3 hónapos korára?

Figyelt kérdés
Nem a kicsit fájdolgáló pocakokra gondolok, hanem azokra, amik reggeltől estig görcsölnek, megállás nélkül.
2012. febr. 15. 14:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
igen betölt9tte a 3dik hónapot és mintha elvágták volna soha többé hasfájás
2012. febr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
KÖszönöm! Kérlek írd meg még, hogy hogyan zajlott? Egyik nap még végig sírt, a másikon meg már nem? Vagy volt kicsi átmenet?
2012. febr. 15. 14:27
 3/15 anonim ***** válasza:

7 hónapos korában lett jobb a helyzet a lányomnál. Sajnos sok idő volt míg kinőtte, előtte egész nap üvöltött, sírt, sikított. Többször is voltunk kórházban vele, de semmi... Én úgy vártam a 3. hónapot, mint a Messiást, de sajnos nálunk ez tovább tartott. Most is összeszorul a gyomrom, ha arra a 7 hónapra gondolok. :(

Utána javult a helyzet, egyre jobb és jobb lett. Most meg már tökéletes minden, a lányom egy vigyori, édes kiscsaj. Úgy tesz mintha nem történt volna semmi. Az én idegeim viszont emlékeznek, és soha nem felejtem el az első fél évet vele. Szétaggódtam az agyam.

Na, de már sokkal jobb, most 16 hónapos és egy mosolyalbum.

2012. febr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én reménykedtem abban, hogy majd úgy lesz, hogy egyik napról a másikra paff véget is ér a hasfájás, de nem így volt.

4 hónaposan lett jobb, de utána olyan 6 hónapos korára múlt el teljesen a hasfájás.

Tehát fokozatos volt a javulás, nem ment egyik napról a másikra.

Mi is ezernyi kivizsgáláson voltunk, de szerencsére nem találtak semmit. Mindig azt mondták, hogy ez van hasfájás és hasfájás. Nagyon durva volt, baromi sokat írt, naponta 13 órát - ez volt az átlag. Hú, hát én sem sírom vissza azt az időszakot.

Persze lehet valakinek 3 hónaposan hipp-hopp elmúlik, van akinek még előbb is. De úgy látszik vannak kivételek.

Kitartást és türelmet!

2012. febr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
7 hónapos korában lett jobb? Háááááát... a perceket számolom a 3. hónap betöltéséig. Még 6 hét van hátra, de 7 hónapos koráig.....??????
2012. febr. 15. 14:35
 6/15 A kérdező kommentje:
KÖszönöm! Nálunk is megvan a 13 óra ordítás, aztán a következő napon általában kipiheni, most reggeltől alszik, de meglesz a böjtje, mert még éjjel 1-kor fent leszünk, mindketten sírva.
2012. febr. 15. 14:37
 7/15 anonim ***** válasza:

Igen, 7 hónap. Tudom sok, és jó esetben nálatok nem fog addig tartani. Én soha nem gondoltam, hogy az én gyerekem ilyen sokáig lesz sírós-hasfájós.

Sokat sírtam én is a lányommal. Borzasztó volt. Én is számoltam a napokat, perceket.

Na megnyugtatásul: eljött az az időszak is, amikor már minden jó lett.

Én annyit tanultam belőle, hogy most már bármit kibírok. Engem megedzett ez a sok-sok sírás. Sokkal türelmesebb vagyok és amiken mások kétségbe esnek, én nem. Mert tudom, hogy lehet annál rosszabb is.

Csak azért írom, hogy kicsit megnyugtassalak.

Persze remélem babád hamarabb kinövi ezt a korszakot!

2012. febr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Próbáld elvinni homeopata dokihoz, hátha tud valamit adni:)
2012. febr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekünk 8 hetes korában lett vége, mint ha elvágták volna! Ezeket próbáltuk: Infacol, Gripe water, Espumisan, homeopátia, szélcső, kamillatea, meleg borogatás, édeskömény (attól csak rosszabb lett), pocakmasszázs hasfájós babáknak, vettünk anti-colic cumisüveget.. Aztán mikor tele lett a hócipőm és meguntam, abbahagytam mindent. Vettem ánizsmag termést, azt forráztam neki.. Aztán eltelt 1-2 nap és véget ért a pokol. Hogy az idő, vagy az ánizs oldotta meg, nem tudom.

De nagyon-nagyon hasfájós volt, ő is reggeltől-estig sírt.

2012. febr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm, én is próbáltam a felsoroltakat, de abba is hagytam, most semmit nem kap szegényem.
2012. febr. 15. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!