Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy minél...

Miért van az, hogy minél kövérebb egy kisbaba, annál nagyobb büszkeség?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy a nagyon pufók gyerekek miért szebbek sokaknak!? Ugyanez van, ha óriásbébi születik. Az is akkora szenzáció. Kislányom 4 kg-mal született, természetes úton, de nekem ott, akkor nem volt olyan szuper. Mindenki el volt ájulva, hogy milyen szép NAGY baba! Miért?
2009. jún. 3. 23:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

A fiam majdnem 4 és fél, a lányom 4 kilóval született, mind a ketten rendesen szétszakítottak belül, úgyhogy amikor láynomat vártam, mondtam hogy jobban szertném, ha normál súlyú lenne.

De úgy látszik ez genetika.

Viszont ahhoz képest, hogy mind a ketten nagy babák voltk, nem lettek 3 hónapos korukra (csak nyatejjel) 7-8 kilók.

(a fiam 6,5, a lányom most közel 5 és fél, mindjárt 3 hónapos)

Ez már lassan valami versennyé növi ki magát, hogy kinel mekkora súllyal születik a gyereke, illetve, hogy mennyit hízott.

2009. jún. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiam az első 3 hónapban nagyon sokat hízott. Kis tokája lett én is tudom, de nagyon rosszul esett amikor valaki meglátta egyből az volt az első szava: Milyen kis tokája van!!!

Nekem ő a legszebb, de ne a tokájról mondjanak elsőnek véleményt.

2009. jún. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!