Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom két hete kaparja...

A kislányom két hete kaparja a bal tenyerét. Valamitől időnként viszket neki. Egy kicsit pirosabb is neki, mint a másik. Máshol nincs semmi rajta. Mi okozhatja ezt? Lehet ez ekcéma? Mostanában habos a fürdővize. Lehet, hogy ezt nem bírja?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ekcéma inkább a hajlatokban jön ki.Lehet,hogy esetleg megszúrta valami?Ha semmilyen sebecskét szúrásnyomot nem látsz inkább mutasd meg a gyermekorvosnak.
2012. febr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem csak a hajlatokbn jön ki, nekem is amíg nem tudtam, hogy ekcémám van és mi okozza, a tenyeremen és az ujjaimon volt, szóval előfordulhat.
2012. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy valami allergia. Ne használjátok azt a fürdetőt, amit most elkezdtetek. (Ha esetleg Johnson and johnson, akkor azt mindenképp hanyagoljátok. Nekem ez vágta tönkre a bőrömet. Sok anyukától pedig hallottam , hogy rücskös kiütéseket kap tőle a babájuk.)
2012. febr. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszadó vagyok.Bocsi a téves infóért.A kisfiamnak is volt ekcémája és neki csak a hajlatokban jött elő.Nem tudtam,hogy máshol is kijöhet,de így én is fokozottabban figyelek más területet is,bár nekünk a Hidrofiles fürdető jól bevált.

Kedves kérdező.Azóta kiderült már,hogy mi lehetett a kislányod kezecskéjével?

2012. febr. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Még nem tudjuk mi az oka, a doktornőnek sem volt ötlete. Megpróbálom a habfürdőt kerülni, ami elég nehéz, mert állandóan azt követeli, de szerintem nem ez lehet az oka, mert akkor máshol is jelentkeznie. Most a rongyijára gyanakszom, leginkább bal kézzel morzsolgatja. Ki is mosom ma este (nem tudom mi kerülhetett rá).
2012. febr. 17. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!