Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » HA a babátok egyész nap...

HA a babátok egyész nap alszik a frontok vagy valami más miatt, akkor hogy alakul az éjszakátok?

Figyelt kérdés
AZ én babám 7 hetes, ma reggel óta csak szopizni tudom felkelteni, és félek az éjszakától...
2012. febr. 15. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, de nálunk egyenesen arányos a nappali alvás rendje az éjszakával. Amikor azt gondolnám, hogy te jó ég, mennyit alszik napközben, éjszaka majd biztos ramazuri lesz, akkor aludja végig az éjszakát, vagy csak egyszer-kétszer ébred fel, ha viszont egész nap alig aludt valamit, akkor tuti, hogy éjszaka is dorbézol és jobb esetben óránként kel föl nyüszögve. Hogy ez miért így van... hát erre még nem jöttem rá. Úgyhogy ne félj, csak törődj bele, hogy olyan lesz, amilyen :-)
2012. febr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is féltem, de eddig ha nappal sokat aludt, akkor is aludt éjszaka is.

8 hetes a kiscsaj

2012. febr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a próféta szóljon Bebőletek!
2012. febr. 15. 16:38
 4/4 A kérdező kommentje:
Belőletek.
2012. febr. 15. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!