Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire vált be babátoknál a...

Mennyire vált be babátoknál a borostyánlánc és hol vetétek? Hosszra milyet vegyek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


7 hónapos korától használjuk, nincs különösebb gond a fogzással. Nem tudom lánc nélkül milyen lenne.

Na most hirtelen nem tudom linkelni a webáruházat, de én neten rendeltem. Asszem 3500 Ft volt.

2012. febr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi kölcsönkaptuk, úgy tudom a Brendonban vették. Nekünk nem vált be egyáltalán. (Azért hordjuk rendületlenül) Még csak 2 fogacskánk van, de hetekig szenvedtünk velük. Most nyugi van, de előre félek azoktól az éjzakáktól, amik a következő fogaknál várnak rám.
2012. febr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, 31 cm a miénk. Nem lóg egyáltalán.
2012. febr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!Az én kisfiamnak 3-4 hónapos kora óta van a nyakába a lánc.Most 10 hónapos, és nagyon jól viselte a fogzást.A borostyán lánc még immunerősítő is,így nem is voltunk betegek...Én a netről rendeltem :borostyanlanc.hu

Még 6 hónapos garancia is van rá!Nem gagyi!Méretet is választhatsz.

2012. febr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 haramia ***** válasza:

Szia!

7 hónapos a kisfiam, a héten bújt ki az alsó két fog és egyszer volt éjjel egy fél órás pityergés (de az is lehet hogy a nagyon szeles, havas időtől) egyébként teljesen jól viselte. 3 hónapos kora óta van a nyakában, én a Brendonban vettem ott 3000ft volt. A hét hónap alatt kétszer volt olyan 3-4napos köhögős-orrfolyós "betegségünk" és ennyi. Sztem nagyon hasznos dolog, de még ha nem is jön be veszteni nem vesztesz vele :)

2012. febr. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!