Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy babák anyukái-milyen...

Nagy babák anyukái-milyen babakocsit használtok?

Figyelt kérdés
Férjem elég magas, én sem vagyok kicsi, valószínűleg a baba sem lesz az. Tartok attól, hogy gyorsan ki fogja nőni a babakocsit.
2012. febr. 15. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk peg perego pliko p3 van, a babakocsi csúcsszuper, de a fiam 2,5 hónaposan 7 kiló és 65 centi és igencsak végig éri, pedig fél évre terveztük hogy elég lesz, az előző gyerek nem volt ekkora:)Szóval ilyet ne:)

2012. febr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekünk Kunert VIP volt.A férjem elég magas de kényelmesen tudta tolni,lehet állítani a tolókart is.A kislányunk is hosszú de a mózesrészben még 8 hónapos korában is belefért.A sportkocsi része se rossz de mi vettünk esernyőre csukhatót.

Kunert VIP

[link]

Ez van most,ezt is kényelmesen tudjuk tolni.

EasyGo Loop

[link]

2012. febr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Itt egy másik Kunertes link ez jó.

[link]

De mi a vateráról rendeltük,ott a kereke kicsit másabb.

2012. febr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A kislányom is 4 hósan közel 8 kgos 70cm-es volt...tehát mi sem apróztuk el. Nálunk apa a magas én a kis 160cm-emmel...hát igen csak elbújhatok majd mellettük:D

Elsőre vettünk egy takko jumperX 2011-es verziós babakocsit extra különleges színben. Igazából emiatt döntöttünk ennél + bőr tolókar meg a sportrésznél is bőr allj... Ez multifunkciós babakocsi. Mivel a belsejében a mózese is fej alatt magasítható így most fél évesen is még belefér. A Sportrészt még nem is hasznéltuk és a tél miatt magát a kocsit sem. Nem volt drága sem. 124e ft volt hordozóval együtt amit külön vettünk meg. Minden tartozék jár hozzá. Viszont nekem a sportrészénél nem tetszik hogy hátúl olyan hagyományos a kupolája. A mózesét gyönyörűnek tartom és bárhol voltunk vadidegenek hangosan megdícsérték. A sportrésze viszont már nem nagy szerelem...Először tetszett. De azóta belezúgtam a 3 kerekű modern babakocsikba. A mostani kiszemelt sem egy méregdrága kocsi(170). De nagyon tetszik igaz ez csak sportkocsi. Én hamarosan lecserélem és remélem, hogy nem fogom megbánni. Egyébként nagyságra tényleg merem ajánlani a fajtát. Van belőle jóval olcsóbb verzió is aminél a tolókat vagy huzat nem olyan designeos. Funkcióját tekintve eddig (mózessel) tökéletesen működött.Igaz mi tényleg jó ha 15x ülhettünk benne....

2012. febr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

6 hónapos koráig elég volt a mózes:

[link]

2012. febr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Coletto Austin.
2012. febr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Raf-Pol Twist. 15hós, 14kg-s, 90cm-s Fiam a mai napig ezt használja, majd tavasszal váltunk esernyőre csukhatóra. Nekünk ez nagyon bevállt, s látod, igencsak megnőtt a Fiam.
2012. febr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi MIKUS VIKINGet használunk. 90 cm hosszú. Nagyon kényelmes, full téliesíthető és nyáron jó szellősre lehet állítani. Imádjuk!
2012. febr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Erről a márkáról még nem hallottam.

Mi a Bergon Camarelo Q12-t néztük ki, de kb 17 kg :(

2012. febr. 16. 21:25
 10/11 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Az egyik válaszoló a Mikrus Viking-re gondolt.A nővéremnek is Mikrus babakocsija volt,hát a mi Kunertünk sokkal nagyobb volt.

Amit ti néztetek ki kérdező,nekem tetszik csak ezeknek a fajta kocsiknak a mózes része nem szokott valami nagy lenni.

2012. febr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!