Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cumisüveget vegyek a...

Milyen cumisüveget vegyek a babának? Honnan tudom milyen cumi kell rá? Minden cumisüvegnek magvan a saját, megfelelő cumija?

Figyelt kérdés
Ma voltunk a férjemmel vásárolgatni, és gondban vagyok ezzel, mert annyi félét láttam, fogalmam sincs melyiket válasszam. Egyáltalán mi alapján döntsek? Kérlek, segítsetek...
2008. ápr. 7. 20:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként cumisüveg nem csak azért kell mert valaki "nem akar" szoptatni.

Ha anyának el kell mennie otthnról és apa v. a nagyi marad otthon a babával, akkor mivan???

Anya lecsatolja a mellét és rábízza az éppen aktuális személyre??

Bár a fent említett fanatikusok ezt is megoldanák-egy huszárvágással:)


Nekem is avent van-nem is egy-mert vettem egy készletet, aztán váltottam ki a csomit....

2008. ápr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy végre valaki nem olyan szemellenzősen áll a kérdéshez :)
2008. ápr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is sokat gondolkoztam mit tegyek. Én is szoptatni szeretnék, de azt gondolom, nem 2-3 éves korig. Én vettem egy aventes újszülöttkészletet. Van benne két 125ml cumisüveg, és két 260ml cumisüves, egy üvegmosó, és ajándékba volt két aventes pohárka amiben anyatejet tudok lefagyasztani. és egy kis átalakító segítségével abból is lehet cumisüveget csinálni.

Azért döntöttem a készlet mellett, mert én spec, majd nem szeretném kavarni az üvegbe, hogy mit teszek, lesz egy tejcsis, vagy ilyesmi, lesz egy teás, egy vizes, és egyí gyümölcsleves. Így mindnek meglesz a funkciója, nem beszélve arról ha megyünk valahova, akkor fel kell tankolni amikor már nem szopik, Az avent mellett meg azért is döntöttem, mert később nem kell külön csőrös poharat venni, hanem csak egy kis betét kell bele, és csőrös, vagy más néven varázsitatóként funkcionál tovább.

És a legfontosabb indok még az avent mellett, de van más márkában is, olyan ami nem engedi hogy túl sok levegőt nyeljen a kicsi, így talán nem lesz annyira hasfájós mint egy egyszerűbb üveggel.

Remélem a sok hasznosválasz mellett azért még segítettem.

2008. ápr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!