Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik nevet...

Szerintetek melyik nevet válasszam a kisfiamnak? Bálint vagy Bence? Mindkettő nagyon tetszik, szerintetek melyik a szebb név?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 23:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Mindkettő név igencsak felkapott, bárhová megy, lesz belőle rajta kívül jó sok, így gondolom, nem ez a névválasztási szempont a kérdezőnél.

Nekem egyik sem tetszik, abszolút nem, de ha muszáj lenne a 2 közül választani, akkor inkább a Bálint.

2012. febr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam lassan 3 éves lesz.Ez idő alatt rengetek kisgyerekkel találkoztunk és ismerkedtünk össze.Már lassan egy éve bölcsis a fiam.Az egész bölcsibe 1 db Bálint nevű kisfiú jár.És előtte én Bálint nevű gyerekkel egyáltalán nem is találkoztam.Tehát szerintem az én tapasztalataim alapján nagyon ritka név a Bálint.A Bence nekem nem tetszik.Az viszont egyértelmű,hogy tucatnév legalábbis az én tapasztalataim alapján az.

Ha csak az ismerőseim körét nézem már akkor is sok Bence nevű gyerek van.Te ha az utcán megyünk vagy csak a játszótéren vagyunk ott se lehet úgy lenni,hogy 1-2-3 gyereket ne így hívnának.

2012. febr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
100%
mindenképp Bálint!!
2012. febr. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a Bálint-fanokhoz. :-)
2012. febr. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
64%
Végül is hogy döntöttél? Csak nehogy Egon legyen.
2012. febr. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Köszön mindenkinek a választ! A Bálint felé azért hú kicsit jobban a szívem, mert kicsit komolyabb a hangzása, felnőtt férfinak jobban el tudom képzelni. Tudom, hogy a Bence gyakori, de ez engem nem zavart. Bálint nevű kisfiút én sem ismerek egyet sem, felnőttből is keveset. Most egyelőre a Bálint a befutó. :) Köszönöm még egyszer!
2012. febr. 20. 18:34
 27/27 anonim ***** válasza:

Nekem egyik sem kedvenc, viszont a Bence annyiban tetszik jobban, hogy jobban becézhető. És én felnőtt Bencéket is ismerek, és nem komolytalanok a nevükkel.

Bence barátomat Beninek becézem és nagyon szereti :)

2012. febr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!