Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi tegyek, hogy ne üvöltsön...

Mi tegyek, hogy ne üvöltsön fürdés után az öltözésnél? 9 hós és eszméletlenül feszíti is magát, alig bírni vele.

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Mi is ugyan ezt csináljuk...Bár néha el lehet terelni a figyelmét a játékaival!!! 6 hós kislány anyuja!
2009. jún. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

Ez nálunk is így van, így is volt mindig, feltételezem így is marad. Ha előtte 1 órával kap vlm nasit és nem farkaséhes jobb a helyzet, de ha fáradt, akkor csináltaok bármit.

Az is segít, ha nem rögtön öltözteted vagy nem a pelenkázón, hanem az ágyon és addig pl tvzhet.

2009. jún. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Nem lehet,hogy fázik???Nekem akkor csinált ilyet..de én a mai napig sokszor befűtök neki,mert mikor kihozom a fürdőből a nedves kezemen érzem,hogy hideg a levegő-panelban lakunk és olyan 20-22fog van a szobába de vizesen hidegebbnek érzed..próbáld csak ki ezt,de lehet egy darabig még sírni fog..egy hét után már nem hiszem,mert ha jól érzi magát miért sírna.

Mondjuk én fürcsi előtt vacsiztatom kb 1órával és utána még kap tápszert.Tehát éhes tuti nem lehet,próbáld ki majd. 11hós baba mamáj

2009. jún. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Szia! Nálunk is csinálta, szomjas volt, ha ivott, utána lenyugodott. Hiszen a fürdőben (legalábbis nálunk) nagyon meleg van, meg párás, és az én kisfiam ettől nagyon meg szokott szomjazni. Próbáld megitatni, hátha beválik.
2009. jún. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk az volt, hogy már egyszerűen nem tudtunk mit kitalálni, bármit csináltunk csak sírt. Apa öltöztette, gondoltam addig én elpakolok gyorsan 1-2 játékot, ha már úgysem tudom semmivel sem vígasztalni, és ahogy meghallotta az egyik zörgését, abban a pillanatban abbahagyta a sírást. Mi sem értjük! Azóta nagy kincs az a játék esténként, mindig megnyugszik rá, ha a kezébe adjuk. És van egy ének, amit szintén véletlenül kezdtem el énekelni már kínomban, és egyszer csak arra is elhallgatott. Ez az ének szintén nagy kincs azóta, csak vészhelyzetben vetjük be :) és mindig hatásos. Szóval nálunk a véletlenen múlt, hogy találtunk megoldást.
2009. jún. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Mi is így vagyunk, de a kislányomnak van egy zenélő-forgó izé az ágyán, amit nagyon szeret és ha felhúzom neki, akkor kisebb nyösszenésekkel, de viszonylag simán megy a dolog. Furcsa, hogy csak az esti fürdés után van ilyen hiszti, a reggeli öltözködés sokkal simábban megy. 5,5hós kislány
2009. jún. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam csinálni ilyenkor, hogy csak a bodyt adom rá, aztán jöhet a vacsi és utána öltöztetem csak föl teljesen, akkor viszont már semmi baja nincs vele!
2009. jún. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért, de KI PONTOZGATJA LE A VÁLASZOKAT??? ÉS MIT ÉLVEZ EZEN???
2009. jún. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Biztos megint számtek óra van a dedóban. Kb az én kisfiam van most azon a szinten, hogy ilyenekkel játszik...:-D

Csak neki még jól áll....

2009. jún. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!