Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok mellett, hogy oldjátok...

Babátok mellett, hogy oldjátok meg a pártotokkal, hogy "együtt" lehessetek?

Figyelt kérdés
10 hónapos a fiam, és kellene egy két ötlet, az együtt létre :D Baba mellett :D

2012. febr. 16. 11:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

6-os vagyok


Kedves kérdező és 10-es válaszoló. Mit jelent, hogy későn alszanak el a gyerekek? Nekünk 2 babánk van, 2,5 órás esti meló a fürdetés-etetés-altatás. kb. 9.30-10 órára vagyunk készen, de most is pl. a fiam még nem alszik, apa pedig még nincs is láthatáron. Mi általában 11 óra - éjfél körül fekszünk, akkor kezdődnek az akciók. De igazából nekem ez azért nem probléma, mert ha szeretnék együtt lenni vele, egész nap ezen jár az agyam, úgy feltúrázom az agyamat, hogy este már nem is tudok másra gondolni, így nem gond, hogy mikor, csak legyen végre valami:) Persze megjártam már ezzel is, egyszer 3 napig nem tudtunk együtt lenni kül. okok miatt, én első este felspanoltam magam, 3 napig kukac volt a fenekemben. Már röptében a legyet is fázisban voltam, mire végre összejött.:)))

2012. febr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Aki akarja az meg tudja oldani úgy gondolom. :)Irigylem azt a válaszolót aki hetente 3-4 alkalommal is együtt tud lenni a párjával :D Én nem bírnám a tempót! :)) Nálam igazából az a gond (már ha ezt annak lehet nevezni) hogy sosem szerettem az előre megtervezett együttléteket. A spontaneitás híve vagyok, de ezt ugye gyerkőc mellett elég nehéz kivitelezni. :D Ezért marad a jól bevált módszer: gyerek elalszik, mi gyors tusolás (előfordul, hogy már ott le is rendezzük a dogot :))és hajrá.
2012. febr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!