Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aventes cumisüvegből mindenkin...

Aventes cumisüvegből mindenkinek csöpög a folyadék?

Figyelt kérdés

Vettünk aventes cumisüvegeket, s mikor visszavittük, azt mondták, jók, csak mi nem zártuk rá normálisan. Vettünk egy másikat, s egy db-ig jól működött, hiába úgy zártuk rá, mint most, de mostanában abból is el kezdett kifolyni a víz.

Méz színűt vettünk, azt használjuk víz adására. Mellette vean egy tejszínűnk is, azt mostnában vettük, de abba néha, ha kevés az anyatej, tápszert adunk. Ahhoz volt még egy plusz valami, amit ha beleteszünk a cumisüveg nyakába, nem csöpög a folyadék, jól zár, viszont a másikhoz azt nem lehet használni.


Másnak is van ilyen gondja az aventes cumisüvegekkel vagy mi nem tudjuk jól rázárni?

S ha utóbbi igaz, akkor az elején hogy-hogy nem folyt ki belőle a nyakánál a folyadék?


2011. aug. 18. 22:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Hú, Nekünk a sima átlátszó avent üvegeink voltak/vannak és azok tökéletesek a vízhez, tápszerhez, gyümölcslevekhez egyaránt.

Méz és a tejszínűt nem ismerem.

2011. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
ez is olyan átlátszó, sárgás, olyan méz színű. A másik meg olyan fehéres, de az is átlátszó, színe inkább a tej színéhez hasonlít
2011. aug. 18. 22:53
 3/27 A kérdező kommentje:

egyik ilyen sárgás, de átlátszó

[link]


A tejszínű nekünk se csöpög.

S nektek mindegyikhez volt olyan kis karika szerű akármi, ha beleillesztetted az üvegbe 8nyakhoz) akkor nem csöpögött? Mert ehhez a fajtához nincs, s csöpög, de a másik az nem

2011. aug. 18. 22:56
 4/27 anonim ***** válasza:

Nekünk is csöpög, de nem mindig! Viszont nem tudok rájönni az okára! Ha jobban ráhúzom, akkor is, ha kevésbé, akkor is csöpög. Gondoltam már arra is, hogy elhasználódott a cumi, nem tömít rendesen, vagy ilyesmi... egy átlátszó van, meg egy tejszínű, amiben van az a plusz gyűrű (ami állítólag csökkenti a hasfájást, mivel kevesebb levegőt nyel a baba - hát mi már túl voltunk a hasfájáson, mikor ezt vettük, úgyhogy erről nem tudok nyilatkozni :) ).

Amúgy ez a fehér színű nem szokott csöpögni, csak a másik, az átlátszó, amiben vizet, teát szoktunk adni. Van, hogy csak pár csepp jön, de van, hogy szinte ömlik belőle.

Én is várom a válaszokat, mert nem tudok rájönni az okára. :S

2011. aug. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

másik, ami nem csöpög, ehhez hasonló

[link]

2011. aug. 18. 22:56
 6/27 anonim ***** válasza:

Az első gyereknél Aventes készletet vettem már születése előtt,az egészet le kellett cserélnem mert folytak.Állítólag rosszul tekertem rá,na de egy éjszaka éhesen ordító csecsemőnél nincs idő 20 percet szórakozni az üveggel.

A második gyereknél már Tommie Tippee készletet vettem,ez egészen addig jó volt,míg olyan tápszert nem kapott ami jó sűrű és a legnagyobb méretű lyukon sem folyik át.

Most Dr Browns van.Ez jó végre,nem folyik feleslegesen,de engedi a sűrű tápszert is.

2011. aug. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

A tejszínűt mi véletlenül vettük, nem is tudtuk, hogy van többféle, de arról a gyűrűről nem tudtam, hogy arra való, viszont attól nem csöpög a folyadék.

Viszont a másik, az átlátszóbb, szerintem olyasmi a színe, mint a méznek, de lehet egyről beszélünk, ugyan úgy csöpög, van hogy kevésbé, van hogy nagyon. Nekünk sem mindig, de egyre gyakrabban, s mostanában nekünk is van, hogy ömlik belőle a folyadék. Mi csak vízre használjuk. De jártam már úgy, hogy azt hittem jól rá van csavarva, s a boltban mikor vásároltam, a pénztárcám mellett volt az üveg, hát mondanom sem kell, minden tiszta víz volt.

ezen okok miatt kezd nagyon bosszantani.

De ezek szerint nemcsak mi jártunk így.

Jó lenne ha valaki tudná az okát.

2011. aug. 18. 23:01
 8/27 A kérdező kommentje:
a cumi nem lehet az oka szerintem, mert mi vettünk újat is, s az előzőnél, ennél is u.úgy csöpög
2011. aug. 18. 23:02
 9/27 anonim ***** válasza:
nekem is csöpögött, mindegyik fajta, vagyis egyszer igen egyszer nem, aztán elegem lett, lecseréltem az összeset DM-esre, és azok nem csöpögtek még soha :D
2011. aug. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Nekünk is aventes készletünk volt, a párom munkahelyén vettük, így visszavették, de kipróbálták, s jeleztek, hogy mi nem csavartuk rá.

Első perctől kezdve csöpögött. Mi mondjuk néha használtuk, hajnalban néha abból kapott anyatejet, de többé nem követem el azt a hibát. Most a nyár óta adunk újból neki, de csak is vizet, meg néha pótolok tápszerrel, szerencsére arra nem nagyon van szükségünk, próbálom az anyatejet erőltetni, de vizet meg muszáj adni ilyen melegben, bár nagyon keveset iszik.

2011. aug. 18. 23:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!