Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is nyügös ma a babája?

Másnak is nyügös ma a babája?

Figyelt kérdés
Délután háromszor altattam el, de 10 perc után mindig felkelt és csak az ölemben maradt. Lehet, hogy a szél miatt?
2012. febr. 16. 20:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
:( Egyemmeg! Hát én meg pont azt ecsetelem a páromnak hogy ma olyan kisangyal volt hogy csak na! Valamikor meg az enyém nyügike a másé meg nyugis! Én olyankor mindig a frontra, időre gondolok! Azok a napok..... hát kell hozzá energia az tuti! Holnap hátha más lesz :)
2012. febr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem is pont, hogy ma jó napja volt a sok napja tartó nyűgösködés után.
2012. febr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mind a kettő jól érezte magát.Annyi,hogy a nagyobbik nem aludt el délután,de nem volt nyűgös így se.
2012. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Úgy látszik ma csak mi vagyunk nyügösek :( de holnap is van nap :)
2012. febr. 16. 21:34
 5/14 anonim ***** válasza:

Az enyém extra hisztis volt ma:(

Remélem holnapra visszakapom a jó babámat:D:D:D

2012. febr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Teljesen kimaradt a délutáni alvás, tiszta nyűgi volt,most este pedig elaludt a cumisüvegen. :(

8hós

2012. febr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ma reggelre végre kibújt a fogacskája és egész nap nagyon jó kedve volt(kb 1 hét után):))
2012. febr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a nyűgös babák anyukái csoporthoz. :) Bármit csináltam, ma egész nap sírdogálás volt a reakció. Akkor holnap a mieink lesznek nyugisak, és kiegyensúlyozottak, jó? :D:D
2012. febr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nálunk a mai nap jobb volt egy fokkal.. A tegnapinál - amikor 3x 10 percet aludt. : S

De "rettegek" a holnaptól, mert holnap megint jön a hó, és félő, hogy az én pici fiam folytatja a tegnapi "diktatúrát"!

2012. febr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 kíváncsicska ***** válasza:
Extra nyügi sehol sem jó neki sem ölben sem a fotelkéjében.Ha elalszik max 10 perc de azt is ölben ha megpróbálom letenni azonnal ébred.Most aludt el 8 óra óta elaludt 2szer letettem az ágyába és láss csodát felébredt nyűgösködött.Beletettem a fotelkéjébe akkor úgy el kezdett játszani mintha soha nem tehetné.Most aludt el kb 10 perce.Remélem alszik éjszaka.
2012. febr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!