Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok este, miután...

Mit csináltok este, miután már elaludt a Babátok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tv-zem, netezem, vasalok:)
2012. febr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Rendbe teszem a lakást (napközben is párszor...) mosogatás, stb. Aztán kis net, és megyek aludni, mielőtt kidőlnék.
2012. febr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20 körül alszik el 2 éves lányom utána általában elmosogatok, férjemmel neten nézünk egy filmet, utána bevonulunk és kicsit huncutkodunk és alvás ,mert reggel apának menni kell melózni!
2012. febr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

net, barátok közt, szex, alvás. :) Néha a sorrend változik.

Én reggel rakok rendet általában (hacsak nem bomba robbant a konyhában).

2012. febr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz.. Mosogatás, takarítás, egy kis film nézés, egy kis összebújás, és alvás. :)

De van, hogy ahogy elalszik a bébi, én is kidőlök. :)

2012. febr. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kíváncsicska ***** válasza:
Hát a rendrakás a nap valamely időszakára vár mert este még csak ilyenkor alszik el.Ha előbb is elalszik net tv éjfél körül még etetés (10hetes) aztán alvás.Apuka rég alszik mert korán kelő és korán alvó (8 körül alszik, remélem a lányunk is ilyen lesz).A huncutkodás meg átment késő délutáni időszakra mikor a picúr szintén alszik :)
2012. febr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21 óra körül alszik el a fiam. Elmegyek fürdeni, aztán tv kb éjfélig. Elkezdtem a született feleségeket az első évadtól :) Napi 2-3 részt megnézek így esténként aztán szunya általában. Na jó, a páromtól és a fáradtságától is függ meddig dvd-zek :)) Hál istennek a házimunkát apránként nappal megcsinálom, így estére ok minden. Be is csavarodnék ha nem lenne ez a pár óra magamra, vagyis a "kötetlen szabadidő itthon" még ha éjszakára is marad.
2012. febr. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet, gáz, de én is elalszom :)
2012. febr. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Ha manó elaludt, akkor várok egy fél órát, mert van, hogy még felsír egy kicsit, és én is megyek aludni
2012. febr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fél 10 mire lerakom aludni. Max fél órát tv-zek még és én is alszom. Éjszaka többször ébred, úgyhogy kihasználok minden percet.
2012. febr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!