Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van értelme az itatópohárnak?

Van értelme az itatópohárnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A lányom 4 hónapos, és evés-ivás közben próbálgatja magától fogni a cumisüveget! Próbálnék segíteni neki valami fogós itatóval! Az lenne a kérdésem, hogy megéri-e venni már most (van már 3 hónapos kortól), vagy vegyek a cumisüvegre fogót? Bár annak nem sok értelmét látom! Vagy hagyjam még az itatópoharat? Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 16. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos vannak babák, akiknek megy, fiamnak nem ment 6 hónaposan sem. 8 hónaposan vettem egy másikat, és áldottam az eget, hogy abból rögtön tudott inni. Nekünk azért volt ez jó, mert neki sikerélmény volt, tehát szívesen iszik belőle, majd büszkén mosolyog, hogy ő egyedül iszik. Előtte nagyon kevés folyadékot fogyasztott, cumisüvegből néhány kortyot, ma már két itatónyi vizet megiszik egy nap. Csak vizesnek használom.
2012. febr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 krisztivan ***** válasza:
Kisfiamnak 5 hósan vettem egy tommeet,de kellett neki kb.2 hét mire rájött hogyan kell használni.Most 17 hós szépen iszik pohárból de napközben még mindig a régi van elöl mert olyan mint egy kacsa.Illetve vettünk neki 1 évesen egy nagy csőrőst aminek nincs már fogókája és este-reggel abból megy a tej.Ja,egyébként muszáj volt neki valamit kitalálni mert elutasította a cumisüveget:-))
2012. febr. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 krisztivan ***** válasza:
A lényeget lehagytam.Teljesen egyedül iszik a csőrösből már kicsi kora óta.
2012. febr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én akkor cseréltem le a cumisüveget, amikor kijöttek az első fogai, ez 7 hónapos korában volt. Egész kicsi kb. 3 hós korától egyedül fogta a cumist, így nem volt gond a fogós csőrös pohár sem. Aztán kapott egy másikat, mert a kicsi csak másfél decis volt, és sokszor kellett tölteni annyit ivott. Az van most is, de már sokszor iszik pohárból, bögréből. A reggeli és esti tejet, kakaót..stb. pl mindig. Szerintem minden gyereknél másképp van, Neked kell látnod mikor jött el az ideje! Bár, Én tudatosan csináltam így, mert abszolút nem tetszik amikor egy kisgyereket még 3-4 évesen is cumisból látok inni!
2012. febr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!