Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha mar jár a baba és nem...

Ha mar jár a baba és nem marad meg fel percig sem a pelenkazon, érdemes bugyipelenkat venni? Gyorsabb?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Én vettem, pont emiatt. Sajnos, elég drága. :(

A fiam most már feláll a pelenkázón is, na olyankor nem harcolunk, hogy feküdjön, hanem csak beleléptetem és felhúzom. Ha hagyja magát, akkor jön a hagyományos megoldás.

2012. febr. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon drága és sűrűbben kell cserélni.Mi is ezzel küzdünk lassan 1 éve.De most már marad a nadrágpelenka amíg szobatiszta nem lesz.
2012. febr. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem vettem neki bugyipelust,mert valóban húzós átköltöztünk a nagyágyra pelenkázni.A kezébe adok valami érdekes játékot és mire megnézegeti már készen is vagyunk.(bár az én kisfiam elég nyugis baba)nem tudom,milyen lenne ha peluscsere vagy öltöztetés közben is el akarna szaladni.
2012. febr. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem vettem, inkább végül a babát próbáltam "visszaszoktatni" a pelenkázóra. Kb. fél év alatt sikerült :)

Egyébként egy időben kínomban próbáltam azt is, hogy "menet közben" pelenkázom át, de úgy meg tényleg világgá szalad és lehet szőnyeget vagy ágyat is tisztítani... Ezen meg, gondolom, a bugyipelenka sem segít :(

2012. febr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be. Nem tudtam gyorsabban ráadni, mert vaskos kis combocskáin nem volt egyszerű feltornászni a pelust. Azóta már simán megtanultam állva pelenkázni a gyereket. :)
2012. febr. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én bugyipelust használok a kisfiamnak aki 17 hónapos,de én már nem térnék vissza a régire.Pelenkaboltban veszem 55 ft db-ja,1.osztályú,puha,kényelmes neki,gyorsan ráadom,bár boltban biztosan nagyon drága az ilyen pelus.
2012. febr. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Eddig az én lányom is nyugodt volt, most kb. 2 napja akar menekülni. Eddig eljátszott mindennel, ami a kezébe akadt, de két napja birkózni kell vele. Vettem egy csomag bugyipelenkat, kipróbáljuk.
2012. febr. 17. 15:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem érdemes.

Mi is ekkor váltottunk, azóta is bugyipelenkázunk.

Drágább, de megéri. Nekem is kínszenvedés volt, meg neki is.

2012. febr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!