Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt valaki, akinek a 6 hó...

Van itt valaki, akinek a 6 hó alatti babája NEM Ha, hanem sima tápot eszik?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt evett, semmi baja nem lett tőle.
2012. febr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekünk eddig Beba ha 1-et evett és ahogy elmúlt 6 hós kaptunk ajándékba egy doboz Similac 2-set!Szereti nagyon!Csak nem tudom,hogy mennyibe kerül majd ha vennem kell!
2012. febr. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elso fiam vegig ha-t kapott, a kisebbik 5honaposan lett tapszeres, es sima dm 1-es tapszert kapott. Most mar 2-est, de nem ha-st. Miert kerded?
2012. febr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom 1 hetes korától a sima Humana-t eszi.
2012. febr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A Similac vény nélkül 2500 körül van!


Most 5 hós a fiam, már elegem van a sok tápszer teszelgetésből. A Beba HA és AR táptól bukott, most 1 napja a sima Beba Pro 1-et adom neki, ettől nem bukik. Természetesen a doktornő a hypoallergént ajánlja, most a Sensitivet írta fel, hogy próbáljuk ezt.. De már tele van a hócipőm, csomó pénzt kidobunk az ablakon ezzel a sok próbálgatással.

Egyébként mikor rendes ételt kap, azt sose bukja ki, mindíg csak a drága tápot. :)


Szerintetek adhatom neki nyugodt szívvel ezt tovább? Bár ennek az ízét annyira nem csípi, gondolom megszokta a Ha táp ízét. De majdcsak átáll, nem?

2012. febr. 17. 12:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 9 nap múlva lesz 3 hónapos,az első perctől kezdve tápszeres,Bebivita 1-es tápit eszik (simát,nem HA-st).Semmi baja nincs tőle,szereti,szépen fejlődik,nem bukós,nem hasfájós.Mivel nálunk a családban nincs tejérzékeny,így nem láttam értelmét,hogy HA-st egyen.
2012. febr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A lányom jövő pénteken lesz 4 hónapos, 2 hetes kora óta a Milumil Optima 1-et eszik (nem HA), az égvilágon semmi baja, nem bukott tőle szinte soha.
2012. febr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi 3 féle tápszert próbáltunk,a 4. a Milupa 1 volt amit már 2,5 hónapos kora óta eszik,1 hét múlva lesz 6 hónapos.900gramm 749Ft receptre,recept nélkül 1700körül van.Egyáltalán nem bukik tőle!!
2012. febr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! Akkor úgy gondolom, maradok a sima tápnál. Max megveszem recept nélkül ha nem írja fel a doki, még így is olcsóbb 500 forinttal darabja!
2012. febr. 17. 13:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha van ismerősöd aki tápszeres és még nincs 6 hós írass fel vele és akkor olcsóbban megveheted!
2012. febr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!