Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vitaminokat szedtek...

Milyen vitaminokat szedtek hogy mindig aktivak és pozitivak legyetek? Olyan kellene ami nem hizlal, (ha van egyáltalán ilyen) rettentő hajlamos vagyok rá.

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Magnezium tabletta es egy adag leszarom tabletta hogy pozitiv maradjak :D :D :D
2012. febr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

:DDDDD

C vitamin és magnézium

2012. febr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az abaj a leszarom tabletta elfogyott és nem találok sehol ujjat:(((!
2012. febr. 17. 13:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Magnézium tabletta+ néha pezsgőtabletta, c-vitamin és vas tabletta.
2012. febr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Babi0906 ***** válasza:
47%
Szia! 26 hetes kismama vagyok. Femibiont és magnerotot szedek. Eleve nem vagyok egy sovány alkat a cigit is teljesen elhagytam még is mondhatni normálisan hízok a picivel, a kedvem meg igazán jó :D A baba se nagy, mint hogy sokan foglalkoznak ezzel a kérdéssel. Már, hogy aki terhes vitamint szedd annak nagy lesz a babája. A magnerot nekem nagyon bevált.
2012. febr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szia kedves utolsó! Köszi a választ, de nem terhes vitaminra gondoltam, mert az én babám már igencsak szaladgál mellettem:))
2012. febr. 17. 14:39
 7/10 anonim ***** válasza:
én vasat meg C-vitamint és halolajat szedek.
2012. febr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Búzafű kapszula. Nézd meg a google-ban, milyen és mennyi vitamint tartalmaz. Én ezt szedem, eddig csak fogytam tőle. A leszarom tablettát még én is keresem. :)
2012. febr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Húúú köszi utolsó ez nagyon jó! Abba még tudsz segiteni hogy gyógyszertárba veszed, vagy netről? Vannak biztos ebbe is hamisitványok, igaz ugy látom nem nagy ára van de befürödni nem akarok vele.
2012. febr. 18. 09:06
 10/10 anonim ***** válasza:
A dm-ben szoktam venni, de a Rossmannban is van.
2012. febr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!