Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valami nincs rendben, vagy ez...

Valami nincs rendben, vagy ez normális így?

Figyelt kérdés
Most a hétvégén lesz 6 hetes a kisfiam és napközben a délelőtt óránként délután és este két óránként ébred, ez normális hogy nem 3 óránként illetve 4 óránként eszik, mindig kéri a cicit valamikor csak 5 percre akkor szomjas ezt értem meg minden és ismét vissza alszik,mivel kora szülött a 36.-héten született így mindig szoptatom amikor csak tudom 2400 grammal született most 4330 gramm .nem gond hogy így alszik és nincs semmi rendszer??
2012. febr. 17. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem gond. Teljesen jó, hogy igény szerint szoptatod. A súlya is szépen alakul. :o)


Igény szerint szoptatott babámnál csak olyan 4-5 hónapos korára lett valami rendszer.

2012. febr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 36. héten született, 2760 g-mal. Éjjel -nappal 1-2 óránként evett. Kb. 3 hónapos korára állt be nála a kb. 3 óránkénti evés.

Szerintem is jó ha igény szerint szoptatod, csak ki kell várni, hogy a saját ritmusa szerint alakítsa ki a babád az evési ritmusát.

2012. febr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 35 hétre született 2820 grammal. Most 6 hónapos és éjszaka óránként szopik, pedig vacsira sűrű tejpépet kap. Éhes nem lehet. Napközben is 2 óránként szopik, ja és ebédel is husis ételeket. Nem baj szopizon amennyi jól esik. Én attól tartottam, hogy nem elég a tejem és ezért kezdtem hozzá táplálni. De ráértem volna most kezdeni, mert nem a tejjel volt gond. Akkor már kevesebbet cicizne.
2012. febr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jól csinálod:). Az is normális, hogy kéri a babád, és az is, hogy adsz neki. EZ a hosszantartó, sikeres szoptatás alapja:).
2012. febr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ZsZs27 ***** válasza:
Anyatejjel nyugodtan lehet igény szerint kínálni. A rendszer miatt ne aggódj. Még nagyon kicsi. Majd kialakítja magának. Nekem is így volt a lányokkal, illetve így van most is. Ők is korák voltak, 1490 és 1800 grammal születtek 32. hétre. De nagyon hamar rájöttem, hogy hagynom kell őket, hogy a saját ritmusukban aludjanak, egyenek, és egy idő után azt vettem észre, hogy kialakult a rendszeresség. Persze ez nem 1-2 hét után volt. És időről időre újat alakítanak ki.
2012. febr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!