Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik nyugodtan...

Miért nem alszik nyugodtan éjjel 10 hónapos kisfiam? 8 felé jár aludni, előtte fürdés, majd 2 óra nyugodt alvás után fél óránként nyöszörög, sírdogál, de álmában, nem ébred fel.

Figyelt kérdés
Visszafektetem,kap egy kis teát,dudlit és ez így megy fél óránként egész éjjel.1x eszik.Kb. fél éves korától van ez.Már sokmindent kipróbáltam,pl.a szoba minden szegletében volt már a kiságya,de sehol nem jobb.Mit tegyek?Már nem bírom én sem alvás nélkül,csak ingerültebb vagyok napközben és ennek a nagyobb fiam issza meg a levét.Segítsetek!
2009. jún. 4. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy fél valamitől a szobában? Vagy délután esetleg többet alszik mint kéne?
2009. jún. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én majdnem ugyanígy vagyok. Fürdés, öltözés, kis játék, cici, és elalvás. Aztán éfjélig félóránként felsír. Igazából nem ébred fel, csak sír, cumi, simi, majd visszaalszik.-volt régen. Most már felül, nem kell neki cumi, ha felveszem, visszaalszik, de nem engedi magát letenni. Van , hogy 3/4 órát kell állnom vele, mire le tudom tenni, de mire visszaérek az ágyamba, kezdi előlről. Borzasztó, én is nagyon kivagyok! Midnig is keveset és rosszul aludt a lányom, de ez már röhej...

Mindent kipróbáltam, esti fürdetőt, ágy áthelyezést, illoolajat, sólámpát... nem lett job..

Tarts ki:-)

2009. jún. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi szintéén ezt csináljuk, de kivenni az ágyból nem szabad!!!!!!!!!!!!Felül éjszaka vagy feláll és üvölt,valamikor alszik és letesszük alszik.De ma pl hajnali 3óra óta fenn volt egész napos 1 óra alvással.Nem tudok én sem okosat mondani, én is ingerült vagyok.Ilyenkor még saját magamtól is rosszul vagyok.Fáradt vagyok!!!!!!!!!!!!
2009. jún. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem a foga miatt? Nekem a fogzás idején szokott nyugtalanabbul aludni. Szopizik még? Vagy tápszeres? Nincs meleg a szobájában? Vagy nem öltözteted fel nagyon?
2009. jún. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!