Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit teszel, ha babád fürdés...

Mit teszel, ha babád fürdés után rögtön elalszik és nem tudod megetetni? Később felébreszted vagy hagyod aludni?

Figyelt kérdés

Mostanában már kétszer előfordult három hónapos kisfiammal, hogy amikor kevesebbet alszik napközben vagy valamiért jobban elfárad, az esti etetés elején elalszik. (Pedig korábban fürdetünk, mint eddig.) Kb. két órát hagytam aludni, utána megetettem (fel sem ébredt teljesen, szépen evett, majd tovább aludt) és hajnal 5-ig aludt, akkor újra szopott, ahogy egyébként is. Mostanában nem olyan jó az étvágya, nem akartam, hogy kihagyjon egy étkezést.

Ti ilyenkor felébresztitek vagy hagyjátok aludni?


2010. ápr. 11. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem ébred meg csak 1x, azt jelzi, hogy neki elég volt, amit szopizott. Lehet hogy amikor délután eteted, jól teletömi a pociját. Felkelteni nem érdemes, ha elalszik.
2010. ápr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd nyugodtan aludni és majd ha éhes lesz felkell.Bár lehet hogy pont akkor mikor te lefekszel:-)
2010. ápr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!