Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan próbálkozzak a darabos...

Hogyan próbálkozzak a darabos ételekkel? 10hós,4foga van a picimnek és képes még a pürétől is fulladozni.

Figyelt kérdés

Ha egy kis darab van az ételben akkor meg egyenest hányingere van. Babapiskótát se tudja majszólni, leharapot belőle és annak is fuldoklás lett a vége

:(


2009. jún. 4. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Én kislányom is 10 hós és van már 8 foga, de a darabos bébikaját le kell turmixolnom, mert önklendezik. Viszont harapja a rudit a tejszeletet a piskótát, ha adok a szájába pici kenyeret.Én nem erőltetem, hogy mindenárom egye egyszer úgyis átáll.A pépes volt eddig még megszokva!
2009. jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én sem erőltetném semmiképp, csak fokozatosan
2009. jún. 4. 20:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt csinálta 10 hósan, majd eltellt 2 hét és most megint megpróbáltam és most működik!

Elég ha villával összetöröm a kajáját, rizst sem kell turmixolni, sőt 2 napja már banán és répát egyben is majszolt!


Szerintem ha nem megy, akkor vájatok 2 napot, majd próbáld újra. Pár hete még én is totál el voltam keseredve, mert minden darabosat egyszerűen letüdőzőtt, most mégis tök jól bírja :D

Kitartás!

2009. jún. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én először az almát próbáltam nála, vagy egy felet vagy egy egészet meghámozol, fogod és odatartod a szájához. Nekem így kezdte el rágcsálni. Kb. egy hete a kukit is adom neki persze egy-két darabot naponta. Azt már ő maga fogja és rágcsálja el nem törik el neki és el is olvad a szájában.
2009. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mi az a kuki ? :)
2009. jún. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Roman "pufulec" :)))

[link]

2009. jún. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
adj neki kiflicsücsköt,vagy bio bulátát.azzal megtanul rágni,és nem lesz oyan idegen neki a darabos
2009. jún. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!