Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már több mint 1 éve átalussza...

Már több mint 1 éve átalussza az éjszakát a 2 éves kisfiam de én még mindig 3 óránként felébredek. Mikor lesz már jobb?!?!

Figyelt kérdés
Már 3 hónapos kora óta átalussza az éjszakát,utána viszont a fogzás jött egy pár hétig de azóta semmi,alszik mint a kisangyal,én meg nézem az órát és kb 3 óránként kelek...:(
2012. febr. 18. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:

hát én csak együttérzek...azt hittem csak én vagyok ilyen "diló" :-DDD, mondjuk én csak 1 éjjel 2x kelek fel, hogy vajon lélegzik-e, meg minden okés-e...

Én sem értem...:-(

2012. febr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
El kell lazulni lefekvés előtt. Kinek mi válik be: olvasás, házimunka futás. Gyógytea: kamilla, citromfű. Kis levendula a párna mellé.
2012. febr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Én pont emiatt használok légzésfigyelőt és bébiőrt, sőt még kamera is van. Mivel én aggódós anyuka vagyok, csak úgy tudom átaludni nyugodtan az éjszakát, ha ebben az időszakban a gépek "felügyelik" helyettem a babámat. Egy pillanat alatt fent vagyok, ha hangot ad, amúgy alszom előtte és utána is.

Lányom is 2 éves, de még mindent használok.

2012. febr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Na! Van akkor még ilyen mint Én????????? :D :D Komolyan mikor olyan anyukának mondom akinek muszáj kelnie mert ébreszti a gyerek legszívesebben megölne, HOGY MIÉRT NEM ALSZOK! Bezzeg Ő!!!! :) Ez van ilyenek vagyunk!
2012. febr. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor jó,nem vagyok egyedül:)
2012. febr. 20. 15:23
 6/9 anonim ***** válasza:

Esetleg egy kis tesóra kéne rágyúrni, szerintem az mindent megváltoztat!

:o)

2012. febr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi:)Kistesó nem lesz sajnos.
2012. febr. 22. 13:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az utolsó kommentedben van a lényeg? Azt írod, sajnos nem lesz kistesó. Nem lehet, hogy túlfélted a kislányodat pont azért, mert tudod, hogy ő lesz és marad az egyetlen gyermeked?
2012. febr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kislányom 7 hónapos, 3 hónapos kora óta 8tól reggel 7ig alszik. De én valahogy nem alszok ilyen jól, többször felkelek hozzá. Úgy látszik már csak ez az anyák sorsa! :D
2012. febr. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!