Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki ringatja babáját mikor és...

Aki ringatja babáját mikor és hogyan szokott le róla? Kinövik ezt?

Figyelt kérdés
már 11hós,és csak mostanába alszi el így,mert annyira menne,hogy nem akar aludni,de közbe meg esik össze a fáradtságtól,ezért felveszem,2mp és alszik,utána leteszem az ágyába.szerintetek ezzel rosszat teszek?
2009. jún. 5. 07:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 11 hós a kislányom, régebben mi is ringattuk (főleg apuka), de már fizikailag ezt nem lehet bírni, így az altatásra más megoldást kellett keresni. Nálunk a cicizés és a melléfekszem az ágyunkon bevált, majd ha elaludt, átrakom a saját kiságyába. Napközbeni alváshoz már nem is igényli a cicizést, elalszik magától 2-3 perc alatt, hogy fekszünk a nagyágyon. Egyébként meg még pár hónapja próbálgattuk a ringatást, de már nem szerette akkor sem, kényelmetlen volt neki, mindig megfeszítette magát.

Ha ez a melléfekvős dolog nem jön be, szerintem hagyjad egy darabig, csinálja azt amit ő gondol, aztán egyszer csak úgyis eldől és elalszik, ha valóban annyira fáradt. Kislányom is van, hogy még egy-két kört mászik a nagyágyon, feláll, stb..., aztán már a fáradtságtól egyszer csak odabújik hozzám, vagy cicizik még egy keveset, vagy csak néz egy darabig és lecsukja a szemét.

2009. jún. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A keresztlányom 18 hós és még mindig ringatva alszik el, ehhez szokott hozzá. Na meg ez volt a leggyorsabb és legcsöndesebb elaltatási módszer mert van egy nagyobb tesó aki szeretne aludni.A tesóm próbálta átszoktatni de náluk nem ment.:( Sajnos még éjjel is kétszer kell, főleg ha fozás van.Reméljük kinövi.

Az enyém most 9 hós és ebből tanulva próbáltam mindig az ágyban simogatva stb. elaltatni. Úgynéz ki erre beállt a babóm.

2009. jún. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 11 hós, én már nem bírom ringatva altatni, mert nehéz. Ha nem akar elaludni, akkor picit felveszem, 1-2 ringatás, aztán leteszem, simizem kicsit a hátát, általában ennyi elég. Persze van olyan is, hogy még 1-2-szer fel kell venni...
2009. jún. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!