Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek, mikor eszik 6 hónapos...

Kinek, mikor eszik 6 hónapos babája?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy osszul csinálok valamit. Szépen elkezdtük a hozzátáplálást, ezzel nem is lenne gond. De a gyermekem azóta össze-vissza reggelizik és vacsorázik. A tizórai az ebéd, és az uzsonna azonos időben vannak. Van, hogy kimarad a tízórai, mert csak reggel 9-kor eszik. meg délben. De van olyen, hogy reggel 7-kor reggelizik, és 10-11 körül adok neki gyümölcsöt. Tegnap este fél 9-kor vacsizott, pedig előtte mindig 7-fél 8 körül.

Tanácsokat várok. Köszönöm

(Egészséges, szépen fejlődő baba.)


2009. jún. 5. 07:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig 6kor van reggeli, ha vissza is alszik utána (tápszeres a fiam). Álmába felsír. Onnantól én 4 óránként adom neki a hamit és este legkésőbb fél 9 kor vacsi (uzsi után nem szoktam 4 órát várni csak 3mat de nálunk ez régóta így van. Kb. 6kor tápszer, 10kor gyümi, 2kor főzi, fél 6-6 gyümi, 9kor tápszer.
2009. jún. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom 7-én lesz 6 hónapos. Reggel fél 6 és fél 8 között ébred, ha felkelt eszik: cicizik és tápszert is kap. Aztán visszaalszik, teljesen változó, hogy meddig, ha felébredt utána tízórai, de úgy, hogy a reggeli étkezés után kb 3 óra teljen el, tehát ha előbb ébred akkor még játszik tízóraiig. A tízórai valamilyen gyümölcs vagy főzi. Aztán 11 körül megint alszik, tegnap pl délután 3-ig aludt, de átlag másfél órát alszik. Aztán ha felébredt akkor cici+tápszer, aztán kb 2 órát van fenn utána alvás. Alvás után uzsi ez kb du 4-5 körül van, ilyenkor Sinlacot kap valamilyen gyümölccsel ezután játék, 7-kor fürdés, fél 8-kor vacsi cici+tápszer, 8-kor alvás. Éjjel 1x kel 1-2 óra körül, akkor cici+tápszer. Szóval nálunk is kicsit össze-vissza néha, de a napi 5 étkezés megvan. Szerintem kár ezen aggódni, Majd ha nagyobb lesz kialakul, addig meg alakítgatjuk.

Üdv

2009. jún. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem aggódom, mert napi 5-ször eszik rendesen, + kap teát is.

Éjjel inni kel fel, de van, hogy eszik hajnal 2-kor egy kicsit (tápszeres)

Csak kiváncsi voltam, hogy más is volt (van) e így.

Várom a további válaszokat.

2009. jún. 5. 08:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is ez van!

Reggel 6 kor kell,nem éhes, 7 után visszaalszik és kb 8-9 között reggeli 11 körül uzsi ez vagy tejpép vagy gyümölcs 13-14 között főzelék, 4-5 között tápszer este 7 után tejpép vagy tápszer és ez nálunk változó,de 22-23 között alszik el,van,hogy korábban de éjjel is felkel enni,és fél 4 kor is tápszert kap,de alszik tovább utána!

6 hós baba anyukája

2009. jún. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi reggel 6.30-kor táp,kb 10-körül táp, 14-körül fözi. v. gyümölcsösfözi. 16-körül maradék fözi + táp v. + gyümi. este sinlac.
2009. jún. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
amióta én sinlak pépet adok ( cumis üvegböl fözelékes cumit fórró tűvel még tovább bövitettem)este nem ébred fel reggelig ! Én is itt kaptam ezt a tanácsot és nekünk is bevált
2009. jún. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!