Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy az, hogy a...

Lehetséges, hogy az, hogy a kisfiam, aki 14-én lesz 3 hónapos a fogzás miatt nem eszik rendesen pár napja?

Figyelt kérdés
eddig 120-at eszik,most meg örülök,ha megeszi a 90-et,és a 100-at! mindig minden a szájába van,főleg az újja! ez már a foga miatt lehet! dolgoznak a fogcsírák?
2009. jún. 5. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Mi sem voltunk més 3hósak mikor elkezdődött neki és össze vissza evett,naponta többször kevesebbet. Vettem olyan nyuszis maszírozót,nagyon szereti most is :))
2009. jún. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én szerintem nem.

Nálunk is volt ilyen hullám. Nem mindig esznek egyformán, mint a felnöttek.

2009. jún. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Nekünk még nem volt 3 hós, amikor megindultak, 5 hósan 2 fogunk volt már
2009. jún. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez van nàlunk,az enyém is 14.-én lesz 3 honapos:)

Én egyböl a fogakra gyanakodtam.

2009. jún. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat. mi is ebben a cipőben jártunk, ezt hittük. Aztán a kontrollon kiderült, hogy a baba nem gyarapszik eléggé, vagyis kevés volt már a tej. Ki kell egészítenünk a szopit tápszerrel. Nem tudom, nálatok mi a helyzet, nálunk ez lett a végén. Amúgy meg előfordulhat, hogy a kettőnek köze nincs egymáshoz, nem? A "mindent a szájba" egyszerű reflex.
2009. jún. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk az enyém szopik rendesen (8-án lesz 3 hónapos), de az keze állandóan a szájában van és ömlik a nyála.

Azt nem mérem mennyit eszik, fölösleges stressz.

2009. jún. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!