Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos kislányommal már...

8 hónapos kislányommal már együtt fürödhetek?

Figyelt kérdés
itt valaki azt irta hogy a kislányok nagyon hamar megfertőzödhetnek hüvelyi uton,együtt lakunk a szüleimmel persze biztos nem betegek ők sem csak azthiszem egy kicsit tul reagálom ezt a kérdés mert féltem,inkáb várjak még vele?az apukájával is fürödhet ?
2012. febr. 19. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Egészségi szempontból a gyerek ne fürödjön felnőttel! Ennyire ne spórolj a vízzel! Nagyon helytelen szokás ez némelyeknél.
2012. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Persze, furödhetsz vele. Gondolj bele, 3 honposan van aki baba uszásra viszi a babáját.

Én azért ugy csináltam, hogy elötte lezuhiztam magam.

2012. febr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

kedves első, milyen felfogás ez? Már bocsi. Nem vízspórolásból fürdünk együtt a gyermekkel, hanem azért mert nagyon jó buli.Nekem kisfiam van, 3 éves , sűrűn fürdök vele. Imádja, hatalmas pancsi partit szoktunk tartani:-)

Nyugodtan fürödhet apával is.

2012. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem fürödhettek együtt. Mások is mennek babaúszásra, strandra. Ott még több ember van.
2012. febr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, fürödhettek már együtt.

Nekünk 4 hónapos a lányunk, alig várjuk, hogy eljöjjön ez az idő :-)


Jó pancsizást :-)

2012. febr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

Én pont most olvastam a napokban, hogy sok anyuka, akinek csak pici folyása van, már annyira hozzászokott az évek alatt, hogy azt hiszi, természetes. Holott lehet, hogy valamilyen fertőzése van. És a cikkben pont emiatt óva intették az anyukákat a gyerekkel való együtt fürdéstől.

Tehát előbb érdemes kivizsgáltatni magad, nincs-e bármi probléma. Mert van olyan bakteriális fertőzés, ami egyeseknél nem okoz tüneteket, de jelen van.

De ha nincs gond, akkor szerintem fürödhettek együtt. Csak rendszeresen ellenőriztetni kell magunkat.

2012. febr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
A strand más, ott klóros víz van.
2012. febr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az én 3hónaposom már fürdött az apukájával és nagyon élvezte :)
2012. febr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jaj.. s otthon a viz nem klóros? Mi már fél éves kora elött fürödtünk együtt. S mi volt neki az első? Rácuppant a cicire:D Hát igy inkább kihagytuk még..
2012. febr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Távolról sem annyira klóros, mint az uszodában.
2012. febr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!