Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hónapos (vagy akörüli)...

Egy hónapos (vagy akörüli) fiú babád alkalmanként mennyi anyatejet eszik, és hányszor eszik egy nap?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
3 óránként evett,de már nem emlékszem mennyit.60-70??talán
2012. febr. 20. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6-7 szer eszik, attól függ. Vagy egy mellből 70-100 között vagy két mellből 120-140 között. Mikor milyenje van, de össz 550ml körül eszik.
2012. febr. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ó jaj.

Az én fiam 7-9 alkalommal eszik, és alkalmanként 100-180 között.

Azért kezdtem el mérni,mert az 1 hós státusz vizsgálaton a védőnő mondta, hogy a hízást túlteljesítette. Hasfájós is nagyon, gondoltam, akkor lehet,hogy túl sokat eszik...

És úgy tűnik tényleg.


Ilyenkor mi a teendő?

2012. febr. 20. 10:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Elvileg úgy van, hogy kilónként kell ennie 150-et 4 kg-ig, afölött 120-at. Vannak olyan babák, aki az elején jobban híznak és utána már kevesebbet.

Én úgy szoktam, ha a sokszor kér cicit és már egy alkalommal már megevett 140 körül, akkor arra teszem amelyikbe kevesebb van. Elvileg anyatejjel nem lehet túletetni. Akkor lehet attól fáj a pocija, hogy túl teli van.

2012. febr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!