Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik együtt alszanak a gyeremk...

Akik együtt alszanak a gyeremkükkel azoktol kérdezhetek?

Figyelt kérdés

Párotok hogy viseli miota alszotok együtt? és még meddig tervezitek?


nekem van egy 18 hós kislányom vele alszom a párom másik szobába. Fogzás betegség, oltás miatt átmentünk a másik szobába hogy az apja tudjon aludni. D már ez az időszak lecsengett én meg még nme karom a gyereket otthagyni viszont a párom nyaggat hagyjam ott a gyereket nagy már tud egyedül aludni. Én meg ugy vagyok vele jobban szeretem magam mellett tudni hogy minden ok lélegzik vagy hozzámbujik. Mi a megoldás? mit csinaljak mert azt mondta ha nem emgyek vissza a a másik szobába akkor várhatom hogy lesz ég egy teso holott csakk akkor megyek át agyerekhez ha már aludni akarunk segítsetek!! Féltem miota megszületett osse voltunk még külön


2012. febr. 20. 08:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha annyira félsz akkor a kislány ágyát tedd be a ti szobátokba, igy alhatsz a pároddal, s figyelheted a kislányodat is.

Valamilyen szinten igaza van a párodnak hisz nem alhatsz a babáddal örökké!

2012. febr. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de nem engedi!!!! ezzel van gond
2012. febr. 20. 08:42
 3/12 anonim ***** válasza:
Én este elaltatom a gyerkőcöt szobájában, mi meg a másik szobában alszunk, aztán ha éjszaka felkel a lurkó, átviszem hozzánk. Így együtt a család, de nekünk is van némi időnk magánéletre.
2012. febr. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
rettegek otthagyni.... :( :(semmi okom nincs rá pedig
2012. febr. 20. 08:44
 5/12 anonim ***** válasza:
1 éves koráig az ágyunk mellett volt a kiságy közvetlen,aztán a szoba másik végében 2 éves koráig.Azóta külön szoba nyitott ajtóval,reggel ha ébred jön és közénkbújik
2012. febr. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
gondoljátok probáljam ki ma éjjel hogy telik? féle ettől .... hogy tegyem tul magam
2012. febr. 20. 08:46
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy van,hogy a lányunk a mi ágyunkba alszik a férjem meg a napplaiban a kihúzhatóson!Én elaltatom a lányunk,és megyek a férjemhez!Aztán én is csakaludni megyek be a hálóba!Szóval nálunk ez működik,a férjem javasolta!Nálunk Ő is támogat ez a szerencsém!Nála a lányunk az első!


Mondd mega férjednek,hogy is összejöhet a tesó,mert én pl 28 hetes terhes vagyok!:)


ÉS már 1 éves így alszunk!Mi együtt Tv-zünk összebújunk Este,van hogy el is alszom a férjemmel,és van hogy ő kelt,hogy menjek be mert keresni fognak :)


Szóval nálunk ez működik az Ő részéről,nálunk nekem jobban hiányzik (vagyis én hangot adok neki...)hogy mennyire szerettem mellette ébredni reggelente!


De olyan "rövid" ez az idő amíg ennyire ragaszkodnak hozzánk,hogy mi így maradunk!Sőt a kishugi is hozzánk költözik a hálóba,apájé marad a nappali!

De van egy nagy gyerekszoba is!


De nekünk most így jó!Próbáljátok megbeszélni!

2012. febr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
tudom...de ezt nem érti meg vagy nem is akrja! ez az az idő amikor még szűkság lehet rám ránk azta eljön majd az is hogy örül ha szobája fele nem mennék miért nem élvezhetem ki? miért kell ugy kioktatni az embert hogy a sarga földig aug. ota vagyo igy a bababával érdekes addig nem volt gond hogy egy szobába voltunk baba rácsos ágyba
2012. febr. 20. 08:50
 9/12 anonim ***** válasza:

Hiányzol a férjednek! Attól, hogy született egy babátok, ő még nem tűnt el, vele is kell foglalkozni. Szerintem azért mondta, hogy nem lesz kistesó, mert ezzel próbál "fenyegetni", hátha így visszamész hozzá. Vagy pedig azért mondja, mert nem akar, hiszen akkor még további hosszú évekre egyedül maradna.

Mi az első 3 hónapban aludtunk 1 szobában, de nem egy ágyban. Aztán átköltöztettem a lányomat. Engem jobban megviselt a dolog, mint őt. Egész éjjel ébren voltam és forgolódtam. Aggódtam, hogy mi lehet a lányommal. Ő meg aludt, mint a bunda!

Szerintem inkább neked van szükséged az együtt alvásra, és nem a babádnak.

Beszéljétek meg a dolgot a férjeddel, mert nem lesz jó vége.

2012. febr. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezt a "rettegés az elszakadástól" gyorsan rendezd le magadban.

Most még kicsi, meddig tervezted, hogy vele alszol és nem a férjeddel? Nem akarlak megijeszteni, de az egyik közeli ismerősöm is ilyen volt, a lánya már 10 éves, a fia 6 és ők alszanak hárman együtt, apa külön. Tudja, érzi, hogy ez már így nagyon nem jó, de már annyira hozzászokott, hogy még most sem tudja külön engedni őket. Szó szerint retteg a gondolattól, hogy nem a gyerekeivel alszik.

Nálunk is van, hogy behozzuk közénk, de nem állandó jelleggel. Hiányzol a férjednek, próbáljátok ezt megoldani, mert hosszútávon sok feszültséget okozhat ez a házasságodban.

2012. febr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!