Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Együtt maradnál férjeddel...

Együtt maradnál férjeddel csak azért, mert a gyerrmekkel imádják egymást? Viszont téged a jelenléte is idegesít?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 13:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem érdemes csak a gyerek miatt együtt maradni azzal, akit legszívesebben egy kanál vízben megfojtanál, mert a gyerek megérzi, hogy baj van, és ha magadra erőlteted az örömet, akkor abba tönkremész.
2012. febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Nem kell mártírrá válni azért, mert anya lettél. Neked is van jogod boldognak lenni, nem mellesleg a férjednek is. Nyilván külön-külön.
2012. febr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

Nem.


az egyik legjobb barátnömék csinálták ezt 12 évig. a gyerek egy idióta lett és biztosak vagyunk hogy a családi helyzet miatt. nem voltak verekedések, nagy ordibálások csak csendes öldöklés. pl apa haza ér. mi ez a szar amit föztél.

pl anya már megint béna voltál, nem tudod ezt sem megcsinálni.


a szülök ha nem is erösen de állandóan utálkoztak, nem voltak közös programok, nem mentek együtt étterembe, nem volt ölelkezés, simogatás semmmi.

a gyerek mind mind ezt tanulta meg. az oviban az iskolában már ilyen volt. neki ez volt a csalásdkép hogy egymást szépen utálkozni kell. habár gyereket mindegyik imádta sok programot cisnáltak neki, de a gyermek azt is nézi hogy a szülök másokkal hogy viszonyulnak, egymással mit kezdenek.

az a gyerek akinek szeretet van elötte szeretetet tanul.

2012. febr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
12%
Elég szomorú, hogy idáig süllyed egy kapcsolat, de én megfogadtam, hogy ha lesz gyerekem, nem fogunk válni. Te tudod, de a gyereknek nagyon rossz lesz. Neked persze jó. Nem önzőség egy kicsit?
2012. febr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudnám hosszú évekig megjátszani magam, megőrülnék tőle..attól mert elválunk maradhatnak ugyanolyan jóban a gyerek és apuka, nekem viszont csak egy életem van és ha a gyerek miatt 18 évig olyan mellett élek akit utálok, azzal a saját életemből is elveszek 18 évet...ez nem önzés szerintem hogy boldog szeretne lenni az anyuka is, attól hogy anya azért még EMBER marad..

Hálistennek én imádom a férjem, de ha nem így lenne, és nem változna (még a jelenléte is idegesítene ahogy a kérdező írja ) nem haboznék.

2012. febr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Kedves 4. válaszoló! Az sokkal rosszabb egy gyereknek, ha azt látja, hogy a szülei nem bírják elviselni egymást egy légtérben. Óriási lelki sérülést tud ez okozni, ami felnőtt korára is kihat. Első voltam. Inkább éljenek külön, de békében nyugalomban!!!
2012. febr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%

Kedves 4. válaszoló. Javaslom, tegyél fel egy kérdést itt az oldalon abban a témában, hogy hány kamasz/mára felnőtt ember szeretné/szerette volna, ha elválnának a szülei. Meglepődnél...


A gyereknek az a jó, ami a szülőknek jó. Ha nincs harmónia a szülők közt, a gyereknek is rossz lesz.

2012. febr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
27%
Engem csak az zavar, hogy sok felelőtlen pár összeházasodik és gyereket vállal, aztán rájönnek, hogy mégsem egymásnak valók. És elválnak, mert a mai világban ennél mi sem könnyebb és a házassága szentsége semmit nem ér. Én azt mondom, váljanak, de ne akkor, amikor már ott van a gyerek, akinek mindkét szülőre ugyanúgy szüksége van. Különösen egy fiú gyereknek az apjára. Mért a gyereknek kell elszenvednie a szülei hülyeségét?
2012. febr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
63%
De ha egyszer akkor jönnek a gondok, amikor már megvan a gyerek. Az sokkal nagyobb szenvedést okoz neki, mármint a gyereknek, ha látja, hogy a szülei gyűlölik egymást. Inkább nőjön fel apa nélkül, de nyugalomban, békében szeretetben!!!
2012. febr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
25%
Valószínűleg azért akkor jönnek a gondok, mikor már megvan a gyerek, mert anyagi gondokról van szó. Sajnos elég anyagias világban élünk és z diktál. Ezért is van ez a sok válás többek között.
2012. febr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!