Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kérdések, amiket csak apukák...

Kérdések, amiket csak apukák tudnak feltenni?

Figyelt kérdés

olyan vicces dolgokat tudnak kérdezni férfiak babákról. mesélnétek Ti is?


férjem ruhák, törülközők közül nem tudja néha eldönteni, melyik lehet a babáé.


sógorom éjjel, félálomban, ahogy felesége mesélte neki, hogy "100at evett!", ő visszakérdezett, hogy "KI??"


2012. febr. 20. 09:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

"Most már kiveheted a kádból" apuka: MIT?? :)

Minden este párom csinálja a vacsorát a kisfiúnknak, vaníliás rizspép. Minden áldott nap: "Milyen kaját kell csinálni?"

2012. febr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Fiúnk pont fogzik. Tegnap mondom az apjának, hogy lehet, hogy holnap már fogas babánk lesz, erre ő , hogy de hát még semmi nem is látszik, hogy lesz ott egyik napról a másikra az egész fog? Először nem értettem mire gondol, aztán rájöttem. Ő azt hitte, hogy az egész fog egyszer csak ott lesz, míg el nem magyaráztam neki, hogy először csak át tör, aztán pár hét mire teljesen kinő. Hát ledöbbent rajta. :)
2012. febr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Apás szüléstől félt, mert ő az ilyesmiben 'nem tud segíteni' és nem tudja kitől kérhetne segítséget. El kellett magyarázni neki, hogy nem ő meg a szülésznő szedik ki picurt, azért lesz ott egy orvos is.... Jaaaaaaj!
2012. febr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésre nem emlékszem, de ahányszor a párom öltöztette fel a lányunkat, azok emlékezetesek maradtak:-D
2012. febr. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

én: Kicsim megfürdeted Tökit?

kedvesem: Mibe? Vízbe?

2012. febr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Fiú-lány párosomnak készítettem ki a ruhát, hogy apának csak rájuk kelljen adnia. Egyik kupac: rövidnaci, póló, másik kupac: szoknya, blúz. Apa kérdése:

-Melyik melyiké?

2012. febr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Megkértem pelenkázáskor, hogy dobja ki a pelenkát, erre megfog egy újat, és viszi...
2012. febr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

:-)

nagyon jók!

de ezért szeretjük őket!


még eszembe jutott: amikor már kb.7 hós terhes voltam, és nagyon kinyújtózkodott a hasamban a babánk, valamijét nagyon kidugta egyik oldalon. kérdezem a férjem: "ez itt mi lehet?"

erre ő: "az a gyerek."

2012. febr. 20. 11:53
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdést nem tudok, de ahogy a párom öltözteti a kislányunka néha... inkább kérdezne :) volt, hogy a harisnya felett kapcsolta be a badyt, aztán volt, hogy előbb adta fel a nacit, s utána akarta a harisnyát , épp akkor léptem be a szobába, mikor értetlenül állt a pelenkázó mellett, hogy akkor most ezt hogy??? Azóta ha levetkőzteti, szépen sorrendbe teszi le a ruhákat, hogy tudja visszafelé is a sorrendet :) Szerintem annyira leköti a koncentrálás, hogy nem tud figyelni a részletekre :)
2012. febr. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Fürdés után, míg én felöltöztetem a kicsit, apa készíti el a tápszert, és mindig, minden este megkérdezi, kiabálva befelé a konyhából a szobába, hogy "Akkor mennyit is csináljak??" :DD

Elmondom neki, hogy 240 ml víz, 8 kanál tápszer, de hallom ahogy hangosan számol: "1 kanál 30 ml, aztán 60ml, 90....."


:DDDDDDDD

2012. febr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!