Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakítás után megválaszolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítás után megválaszolatlan kérdések maradtak bennem, akkor van értelme később feltenni a barátomnak?

Figyelt kérdés

Valójában sosem mondta el,hogy neki mi a problémája velem,min változtassak,hogy jobb legyen a kapcsolatunk. Csak eljutott arra a pontra,hogy kész,vége,szakítunk.


Nekem pedig csak el kellett ezt már fogadnom.

De most úgy érzem,hogy ez nem fair,én is a kapcsolat része voltam,szeretném tudni az indokot,hogy miért hagyott el.


Alapvető probléma volt a kommunikáció hiánya,ő sosem mondta el,hogy min kellene változtatnom,csak láttam rajta,hogy rosszul érzi már magát.

Ha pedig kérdztem,hogy mi a gond...Nem akart választ adni.


2011. máj. 21. 09:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azért kérdezd meg h mi nem volt jó...és akkor legalább a következő kapcsolatban tudod h min kell változtatni.:)
2011. máj. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Érdekes helyzet. Mennyi ideig voltatok együtt?

Tudom én, hogy vannak, akiknek nem erősségük a kommunikáció, de azt gondolom, hogy ha ilyen szinten nem volt meg, akkor sosem szeretett téged igazán. Mert ha érdekelte volna, hogy mi lesz a kapcsolatotokkal, akkor megmondta volna, mi zavarja, mert tenni akart volna azért, hogy jobb legyen... De mivel nem érdekelte, ezért könnyebb volt csak szimplán kimondani a végét.

2011. máj. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
64%
Ez tényleg nem fair. Ha nem akart válaszolni, valószínű ő sem tudja igazán . Lehet, hogy neki kellene változnia? Egy kapcsolat alapja a kommunikáció, ő ebben nem volt partner. Szerintem lépj túl rajta, keress egy "beszédesebb" társat.
2011. máj. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

2 és fél évig voltunk együtt. Múlthét pénteken szakított velem.


Éreztem,hogy az utóbbi hónapok már nem jók. De hozzátartozik a történethez az is,hogy már egyszer tartottunk szünetet,később felhozta a szakítás témát,de végül mégis együtt maradtunk. Ekkor azt mondta,hogy "megszakad érted a szívem,és én akarom,hogy ez a kapcsolat működjön."


Igen ám,de az okokat sosem kerestük vissza,és csak egymás nyakába borulva (hiszen mindketten szeretjük a másikat- elvileg ő is engem) folytattuk.


De kis idő elteltével megint felhozta a szakítást,ami engem hidegzuhanyként ért....


Most,így 1 hét elteltével józanabbul látok,én agyaltam a dolgokon,visszapörgettem,hogy egyes viselkedésének mi lehetett a kiváltó oka.


Erre jutottam,hogy én tulajdonképpen sosem tudtam,hogy min is változtassak,hogy ő jól érezze magát.

2011. máj. 21. 10:08
 5/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt ketten beszéljétek meg.. Üljetek össze és beszéljétek meg az egészet.. :)
2011. máj. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Elég véglegesnek tűnt a döntése múlthét pénteken.

De közben nem tudom,hogy miért hagyott el.

Nem szeret már? Kiábrándult? Akkor mondja el,és ne tartson bizonytalanságban.


De nem tudom azt sem,hogy mi a jó időpont arra,hogy írjak neki egy üzenetet,hogy én szeretném még ezt átbeszélni.


Biztos azt hinné,hogy nem fogtam fel,hogy vége,és megint új esélyt akarok kérni.


De 1 hét után nem akarok még neki üzenni. Ha meg eltelik két hónap vagy több,akkor pedig félek,hogy már nem lenne értelme előhozakodni ezzel.


Viszont úgy érzem,hogy csak így tudom ezt magamban teljesen lezárni.

Ha tisztán láthatok.

2011. máj. 21. 10:25
 7/22 anonim ***** válasza:
Írj neki e-mailt, hátha esetleg írásban könnyebben megy neki is, hogy kommunikálja feléd a problémákat. Abból, hogy megkéred, mondja el, mi volt a probléma, még nem fogja azt gondolni, hogy nem fogtad fel a szakítás végét.
2011. máj. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Szerintem minél korábban ejtsétek meg ezt a beszélgetést... Nem számít, hogy még csak egy hét telt el: főleg, hogy ezt még akkor illett volna elmondania.

Nem fogja azt hinni, hogy nem fogtad fel, ha ugyanazt elmondod neki is, amit most nekünk... Hogy csak szeretnél tudni továbblépni. Ha normális, akkor erre jól reagál majd.

2011. máj. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Hát akkor írd meg neki ezt. Hogy tudod, hogy vége, felfogtad, de te csak úgy tudod lezárni magadban, ha kapsz válaszokat.
2011. máj. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Sajnos számíthatsz arra, hogy ha korábban kérted, mondja meg, min változtass, és nem tette, valamint ha a szakítás miértjére sem válaszolt akkor a kérésed ellenére sem, - számíthatsz rá, hogy most sem fogsz egyértelmű, világos válaszokat kapni.


De ha ez kell a lelki nyugalmadhoz, ha kicsit ülepedtek már a dolgok bennetek, kérd meg, hogy magyarázza meg, mi volt a baj. Veszteni valód nincsen.


Viszont sajnos (saját tapasztalat), ha a kapcsolatban a másik fél nem hajlandó nyíltan kommunikálni veled, elmondani, mi a gondja, és tenni közösen a megoldásért, akkor az az ember már nem szeret igazán, és nem is olyan fontos neki bármit is megoldani.

2011. máj. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!