Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Lehet, hogy egyszer elfogynak...

Lehet, hogy egyszer elfogynak a kérdések? Hogy már nem tudunk új kérdést feltenni, mert mindenre itt lesz a válasz.

Figyelt kérdés
2008. okt. 21. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Végülis bármi lehetséges,de én nem hiszem!Hiszen annyi kérdést lehet feltenni,h húhaa..Max hasonlók lesznek,de abban nem lesz benne au amire te kíváncsi vagy:))
2008. okt. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A feltett kérdéseknek a fele már nem új dolog errefelé. Ha elfogy a világ összes kérdése akkor is jönnek majd az ilyenek, hogy

"Hogy tudnék a fenekemről és a combomról fogyni?"

"Milyen fiú tetszik a lányoknak?"

"12 éves vagyok és lehetek e terhes attól, hogy a barátom nem élvezett belém?"


És hasonló marhaságok, szóval ne félj.

2008. okt. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát, ebben teljesen igazad van! :))

:))))

2008. okt. 21. 13:55
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Még jönni fognak azok is sokszor, hogy:

Mit csináljak szakítsak vagy, ne?

A péniszem x cm az jónak számít?

Honnan tudom letölteni a ......t?


A számítástechnika, elektronika, tudomány, orvostudomány állandóan fejlődik, ezekben a témákban mindig lehet új kérdést feltenni. Sok kérdésre pedig a tudósok se tudnak még válaszolni.

2008. okt. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
És ne hagyjuk ki a "Terhes vagyok-e?" kérdéseket. Amior kb. annyi minden második kérdés, hogy Lehetek-e terhes, ha holnap kéne megjönnie, feszül a mellem és a hőm ennyi meg annyi. Áá nekem ez a halálom mondjuk, mert ha várnak pár napot, úgyis kiderül nem tudom ezért minek kiírni egy kérdést.
2008. okt. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
mindig lesz egy gyökér aki 10xre is megkérdezi azt aki már 9x fenn van 9különbözö kérdőmndatban az oldalon
2008. okt. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a forumon soha nem fogynak el a kerdesek. De szerintem sokszor unalombol, csak ugy kerdezgetnek, nem?

Kulonben hol lehet kapni Tesco-s tejet, na ezt tudja valaki? Ez meg talan nem volt.

2008. okt. 29. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!