Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kérdések, amiket csak apukák...

Kérdések, amiket csak apukák tudnak feltenni?

Figyelt kérdés

olyan vicces dolgokat tudnak kérdezni férfiak babákról. mesélnétek Ti is?


férjem ruhák, törülközők közül nem tudja néha eldönteni, melyik lehet a babáé.


sógorom éjjel, félálomban, ahogy felesége mesélte neki, hogy "100at evett!", ő visszakérdezett, hogy "KI??"


2012. febr. 20. 09:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

:))) nagyon jók ezek az Apukák:)))


Az én párom....szóval,elég izmos..nagy kar stb. csak a kontraszt miatt írom:)

A kislányunk hatalmas hajjal született...

Képzeljétek magatok elé,ahogy az uram késziti a most 10 hós csajszinknak a 2 kis copfot a feje tetejére...ahogy kell,kisfésűvel szépen szétválasztja...a ruhához illő szinű hajgumit kiválasztja,"megbeszélik",hogy az akkor jó lesz e :DDDD a végén olyan ,mint egy kis mókus:)))

A poén,hogy én jó ha egy copfot tudok neki csinálni...nem hagyja...csak apának:)))

Az etetésnél volt már többször is,hogy a hajam az égnek állt:)

A marha és a hal húst is apa vezette be,,nem voltam otthon és egyszerűen megetette a gyerekkel az egész adagot egyszerre..nem ám,hogy kostoltassunk belőle vagy ilyesmi...:)észre sem vette,hogy az mi...a korának megfelelő hónap volt rajta a bébiételes üvegen..."oszt" hajrá:DD hála az égnek nem volt semmi gond tőle:)

Lábkörmöt is csak apa vághat:)

2012. febr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
A körömvágás nálunk is apa reszortja, ahogyan a hajmosás is. Remekül boldogul vele, de a harisnyát pl. menetrendszerint fordítva adja rájuk. Mert határozottan úgy emlékszik, hogy elöl két csík, hátul egy :-)
2012. febr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Aranyosak ezek az apukák.Az én párom is csinált ilyen hasonlóakat.Vagy mikor annyira fáradt volt és éjszaka ő ment ki tejcsiért, de közben már ő is éhes volt, a virslit akarta a cumisüvegbe tenni és utána jutott eszébe,hogy a kicsinek kell.De nem virsli:)E.
2012. febr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem is a kedvencem az,hogy minden este ő fürdeti majd készíti elő a tápszert a fiunknak!Mégis 10 hónapja mindennap megkérdezi,hogy mennyi vizet?mennyi tápszert kell rakni?:D a másik,hogy a mai napig nem tudja melyik a bady és melyik a rugi...nekünk ez olyan egyértelmű nekik úgy látszik nem ennyire:)kérem hogy hozzon egy bady-t és mindig "félve"mosolyogva hozza,hogy vajon jót hozott-e?!
2012. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Másfél évesem odarohan az apjához ,látja hogy az reszeli a körmét!!!!:D Erre a gyerekem mondja"nekem is,nekem is",erre az apja"de fiam ,nem vagyok én manikűrös".

másik:

ráhagytam a gyereket egy délutánra ,kikészítettem egy gyümölcspürét(üveges),hogy adja neki oda ha felébred...majd csörög a telefonom"meg kell melegíteni???",visszakérdeztem:"Te megmelegíted az almát mielőtt eszed?"

2012. febr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ó az nálunk is megvan, hogy apu sosem tudja, melyik a body, melyik a rugi.
2012. febr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt le kell írnom, mindig nevetek rajta, amikor eszembe jut: egyszer apu helyett én vetkőztettem le babit, és betettem a kádba, becsücsült. Hát aztán látom, hogy valami lila van a vízben... hát a zoknit nem vettem le! Ott a csöpp kis lábán a zokni, egyébként meztelen :-)
2012. febr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"vidd át az ágyába"-"kit?"

ruhák a pelenkázón, és rendre nem tudja kinek mit, pedig a csajosra nagyon csajost teszek ki mindig, a fiunkra meg nagyon pasisat. A harisnya-gyerek párosítás nagyon nem megy neki...

"ez Nórié?"(csajos 56os ruhát hordott még 2hetes volt, a fiunk 86ost és persze a fiunk rugiját lobogtatta)

hú volt pár vicces, és dühítő is...

2012. febr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

jaj de jókat vigyorogtam, ez jól esett.nagyon kedves és emlékezetes sztorik.Nálunk:Apa mondja 6 hónapos kislányának-gyere szerelünk, ez itt a tápkábel!

Keresztapuci első sétája vele:Látod mennyi fa?mondd szépen, hogy fa!és még ezer ilyen,amik olyan édesek!

2012. febr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!