Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos tápszeres baba...

4 hónapos tápszeres baba immunrendszerét hogy tudom erősíteni? 3 hétig volt anyatejes!

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
4 hónapos baba immunrendszerét nem igen tudod erősíteni ugyanis nincs még neki, illetve épp most kezd kialakulni. a tápszerben sok vitamin van, ennél többet nem igen tudsz tenni. illetve c-vitamint adhatsz neki (cebion)
2012. jan. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

előző,6 hetes korában kezd kialakulni az immunrendszere,nem 4 hónaposan..

kérdező:adj neki c vitaminban gazdag gyümölcsöt,zöldséget,pl sütőtököt az nagyon egészséges,de az alma is megfelel, 4 hónaposan már ehet csak előtte kóstoltasd meg vele lesz e tőle kiütése stb.

2012. jan. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A tápszerben minden megvan. A Cebion is jó ötlet.

Én 3 hónapig tudtam szoptatni, azt is felesben, mindig kapott pótlást. A környezetemben mindenki tud/ott szoptatni, de minden anyatejes baba beteges. Az enyémnek eddig semmi baja nem volt, tőlünk sem kapta el a betegséget. 10 hós

2012. jan. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2.vagyok sajnos én is csak 3 hónapig tudtam,2 hónapos korától már pótolnom kellett,egyszer volt megfázva,4 hónapos kora óta eszik zöldséget,gyümölcsöt,most 8,5 hónapos nagyon vegyes az étrendje,eszik sajtot,joghurtot,túrót,csirkét,nyulat,pulykát is,nekem azt mondta az orvos,hogy nem kell külön immunerősítő ilyen kicsi babának,csak kapjon sok friss zöldséget,gyümölcsöt,és napi 2szer a tápszert
2012. jan. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A multikid 4 hónapos kortòl adható
2012. jan. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én gyerkőcöm korababa volt és csak 3 hónapos koráig tudtam neki adni csak anyatejet, majd pótolnom kellett neki táppal. De 1 hónapos kora óta kap Vitacolan cseppet minden este 1 ml-t, ezt doktor mondta nekem, rá is van írva a zárójelentésre, narancsos ízű, kis fecskendővel adom be neki! Amúgy az első 6 hét az immunrendszer kialakulása.
2012. jan. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!