Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Borisz névről mi a véleménye...

A Borisz névről mi a véleményetek? Ti adnátok a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Nekem tetszik nagyon, és adnám.
2012. febr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Ismerősöm kisfiát így hívják és nagyon-nagyon illik a gyerekre...adnám ezt a nevet!!!
2012. febr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Nem tetszik és nem is adnám.

Vagy egy nagy kiherélt perzsamacska jut róla eszembe, vagy egy orosz maffiózó.

2012. febr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

36 vagyok, és amikor gyerek voltam, ment a tévében valami gyerekeknek szóló műsor - talán Cimbora? Nos, ott volt a pasinak egy pöttyös, nagydarab kutyája, mindig ott lihegett a gazdi mellett, úgy hívták, hogy Borisz...

No, azóta mindig aza kutya jut róla eszembe :)


Szóval, semmi esetre se adnám a gyerekemnek!

2012. febr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik különösebben, de nincs vele bajom. Egy kisfiút ismerek ezzel a névvel (bár neki az apukáját így hívják, és orosz származású és ezért kapta ezt a nevet), és egy aranyos gyerek, így valamennyivel szimpatikusabb lett a név.
2012. febr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Nekem tetszik, és ezt adtam is volna a fiamnak, ha a sógornőmék régi kutyáját nem így hívták volna.
2012. febr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz név, de nem adnám, mert az egyik barátnőm kutyája Borisz. Mindig az jutna eszembe róla, hogy egy kutya nevét kapta :S
2012. febr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik ám ha neked igen akkor adjad nyugodtan! Abból indulok ki hogy anno alig tetszett valakinek az a név amit a fiunknak választottunk,de nekünk az tetszett és kész,senki nem tudott minket eltántorítani! Most meg már azzal jönnek hogy tényleg de illik hozzá ez a név:)
2012. febr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik...ha passzol a vezetéknévhez is,akkor tuti név:)
2012. febr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
IGEN!! Én Boriszt akartam, de a családban mindenki leszólt miatta, így nem az lett, DE ha lesz még gyerekem és fiú lesz az tuti Borisz lesz, nem fog érdekelni ki mit gondol :-)
2012. febr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!