Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatós anyukák, nem szokott...

Szoptatós anyukák, nem szokott ciki lenni apa előtt, amikor este "felemás" a melletek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem
2012. febr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Már hogy lenne az.

Akkor már idegenek előtt sokkal cikibb napközben, mert hogy ez akkor is látszik.

Nekem egyik gyerekem az utolsó hónapokban már csak egy ciciből szopizott, a másikból egyáltalán nem. Kétszer akkor volt az, amelyiket "használta". De meleg nyár volt, és én bizony felvettem a szoros pólóimat...

2012. febr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Oké, csak azért kérdezem, mert nekem az is kellemetlen, ha szőrős a lábam. A cicmen nem látszik mások számára, mert már 11 hós a babám és nem szopizik annyit, csak tapintásra más.
2012. febr. 20. 16:39
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak saját magam előtt volt ciki, páromat nem zavarta,aztán én is túltettem magam rajta.
2012. febr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő az egyetlen ember a Földön aki előtt nekem semmi sem ciki.
2012. febr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem ciki :-)

Mondjuk ő bent volt szülésnél végig; nem hiszem, hogy valaha bármi "ciki" lesz előtte :-)

2012. febr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Eleinte az első babánk idején nekem is ciki volt (neki nem őt tökre nem zavarta) most a harmadikat szoptatom és tudom ez ÁTMENETI időszak és nem érdekel ez hogy most egyik kisebb vagy nagyobb bár én este PONT nem vagyok így mert este egy maratoni cicizéssel a fiam mindkét mellet kiüríti (5hós).

Akkor már a megváltozott testem és bőröm sokkal nagyobb ciki mert az szopi után se fog megváltozni (nem a fogyásra gondolok, mert szerencsére a plusz kilók már lementek de a bőröm egy katasztrófa).

2012. febr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem ciki egyáltalán, ha szeret akkor így fogad el ahogy vagy. Ráadásul a közös gyereketeket szoptatod :-)!

Az én férjem bent volt a szülésen, utána látta a gátsebem, sőt ő gyantáz...:-). Nagyon profi (mondtam is, hogy szakmát tévesztett), anno a kozmetikusom nem csinálta meg ilyen jól :-).

2012. febr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy a férjemet zavarja, hanem engem. Ő is bent volt a szülésnél végig és végiginézte, ahogy összevartak, őt az sem érdekli, ha "lent" dzsumbuly lenne, mert úgy szeret, ahogy vagyok. Sőt egyszer azt mondta, amikor kiragyásodott az arcom, hogy kifejezetten akkor tetszem neki. :) Engem zavar és csak az érdekelt, hogy Ti hogy vagytok ezzel a kérdéssel. Minden ember más, én szégyenlős vagyok, csak akkor szeretm, ha lát, ha "tip-top" vagyok. :)
2012. febr. 20. 17:10
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem jobban zavart,mikor sex közben szembe spricceltem tejjel! :)

A méret már nem!Nekem nem is lett egyforma :(Bár még szopik a lányom,de nagy különbség van köztük sajna!

2012. febr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!