Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos a kisfiam 3x...

13 hónapos a kisfiam 3x szúrták mindkét fülét, utána berakták a tubust a füleibe, és kivették az orrmanduláját, de már megint fájt a füle. Volt már más is akinek nem segített a tubus?

Figyelt kérdés
Annyira elkeseredtem, olyan sok mindenen mentünk keresztül, a semmiért??? Jó persze így nem kellett felszúrni a fülét, és nem gennyes, de éjszaka is rosszul aludt már, többször felsírt, nappal is nyűgös. Egyfolytában csak azt kérdezgetem, hogy miért pont az én gyerekemnek kell ennyit szenvedni olyan kicsi még.Azt hittem, hogy egy időre elfelejthetjük a fülgyulladást és a fülfájást.

2012. febr. 21. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nagyon tartottam a fülfelszúrástól, ezért kerestem egy magán gyerekfülészt, aki nem híve az azonnal szúrjunknak.


Összesen 4 alkalommal voltunk nála, és minden alkalommal megállapította, hogy a fiamnak nem gennyes, hanem savós a fülgyulladása, és erre hatástalan mind a felszúrás, mind az antibiotikum.


Több alternatív kezelést is javasolt, nekünk az infralámpa nagyon bevált. Próbáljátok ki, hátha nektek is használ.

2012. febr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már annyira ordít, ha valaki csak közelít is a füléhez, nem tűri a bioptron lámpát sem, csak ha lefogom. Te hogy szoktad csinálni? Milyen idős a kisfiad?
2012. febr. 21. 12:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A mi kis történetünk idáig :

már a legelső hallásvizsgálaton kiderült,hogy mindkét fülben savó van.

Ezt követően kétszer fordult elő,hogy nagyon magas láza volt,gennyes középfülgyulladása lett és mindkétszer felszúrták a füleit.


Megkaptuk a tubusokat mindkét fülbe,tavaly júniusban ,ekkortól a fülei miatt soha semmi gondunk nem volt.


Most a napokban sokat sírt,ordított éjszaka,szaladtunk a gyermekorvoshoz,mert a végén be is lázasodott azt hittük a fülei miatt,de kiderült vesemedencegyulladás miatt sírt.

2012. febr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!