Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel törlitek másfél éves...

Mivel törlitek másfél éves gyermeketeket fürdés után?

Figyelt kérdés
Kifogó,fürdőlepedő vagy sima törölköző?Milyennel?linkelhettek is.
2012. febr. 21. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy tetrával, vagy rendes törölközővel. A kapucnisat sajna kinőtte és nem találok elég nagy méretűt.
2012. febr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Puha törölközőbe tekerem. Arra szoktam figyelni, hogy széles legyen, így fejtől lábig elfér benne és térdtől lefelé nem kandikál ki a lába, míg beérünk a fürdőből a szobába.
2012. febr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy tetrapelenkára szoktam lefektetni, és egy sima textilpelussal törölgetem szárazra. Érzékeny bőre van, úgyhogy rendes tőrőlközőt egy ideig biztos nem használunk még. 1 éves.
2012. febr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagy törölközővel.
2012. febr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én még mindig az óriási tetra pelenkát használom, már 2 éves. Nálunk anyukám varrta még régen. Hajmosásnál használom csak a kapucnis törölközőt, mert a szobában szárítom meg a haját.
2012. febr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a mamáéktól kértem a lányom 1 éves szülinapjára egy óriás kapucnis vastag törülközőt, egy vékonyabbat pedig mi vettünk. A vastag borzasztó drága volt, kb 5000 Ft.:( Akkor még jártunk babaúszásra, ezért kellett, a 80x80-as már kicsi volt. Ez a nagy ha jól emlékszem 140x140-es. Ezt a kettőt használjuk esténként felváltva, lányom most 2 éves, és bőven jó lesz még sokáig.
2012. febr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kapucnis törölköző, ilyen:

[link]

2012. febr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sima, puha törölköző
2012. febr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!