Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hétfőn lesz 7 hetes a kisfiam....

Hétfőn lesz 7 hetes a kisfiam. Hogy tudnám tolni az elalvást?

Figyelt kérdés
Általában este 6 és 7 óra között fürdetem. (Délelőttönként nem alszik, csak délután, és kb. úgy ébred.) Fürdetés után próbálom húzni az időt, de sír, éhes, így 7-fél 8 körül már alszik is. Ilyenkor éjfél, fél 1 körül kel föl. Szeretném, ha később aludna el, és így csak 3 körül kelne fel. Hogy csináljam?
2012. febr. 22. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 7 hetesen ugyanígy kelt. Aztán később magától tolta a dolgokat, utána 2-kor kelt, majd háromkor, mostanában pedig előfordul, hogy 4-kor kel. Szerintem ne akard megváltoztatni, várj még pár hetet, hogy alakul a dolog. Mi most 13 hetesek vagyunk. Kitartást:)
2012. febr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyan ez van, csak az én fiam még csak 3 hetes..

Most volt az első olyan éjszaka, hogy fél9kor már aludt és fél3kor kelt.. Előtte 1-fél2 esetleg 2.. De fél5kor mindig kel, mert akkor csörög a párom ébresztője...

De én ráhagyom, mert ha 1kor kel akkor fél5ig 3,5 órám van... Nem minta ki tudnám pihenni magam. Pedig jó baba

2012. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is 7 hetesek vagyunk én a kisfiamat 7kor szoktam fürdetni fél 8kor eszik 140 et és csak 6 kor eszik legközelebb ,nagyon nyugodt baba és csak napi 1szer kakál. A te kisfiad mikor született? Az enyém jan 2-án 3350 és 52cm 6 hetesen már 5kilók és 56cm voltunk. Ti? Az hoigy mennyit alszik az attól függ mennyit eszik?
2012. febr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sehogy. Be fog ő magától is állni.

Az én fiam két és fél hónapos és most kezdte,hogy éjjel már csak egyszer ébred!

2012. febr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor hagyom, hogy magának alakítsa. A kérdésre válaszolva január 9.-én született 3800g, 52 cm-rel, most 5,3 kg.
2012. febr. 23. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!