Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Féléveseim állandóan és...

Féléveseim állandóan és mindentől buknak, mikor lesz ennek vége?

Figyelt kérdés

A.R. tápszert kapnak, 5 hós kortól nagyon óvatosan és a legjobb hozzátápi kajákat kapják (húst még nem), rendesen büfiztetek, még nem fogzanak, bár rágják a kezüket. Egyfolytában mosnom kell, bukás van mindenütt. Az orvos azt mondta, csináljam sűrűbbre a tápszert, ez sem vezetett eredményre, bár túl sűrűre nem akarom, mert az meg kiszáradáshoz vezet. Mikor lesz ennek vége?

A súlyuk Istennek hála gyarapszik. Ja és nem etetem túl őket, mindig súly szerint esznek, de ha a végét elutasítják, nem tömöm beléjük. Köszi hogy elolvastátok, és remélem tudtok valami mondani erre.


2011. jún. 23. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gasztroenterológusnál jártatok már?
2011. jún. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam 5 hónapos. Mindig nagyon bukós volt, de a súlya neki is gyarapodott ezért az orvos nem foglalkozott vele. Vettem neki reflux-ra való tápszert, meg mindenfélét, semmi nem használt! :( mi 4en vagyunk testvérek, és anyu azt mondja hogy ugyan ilyenek voltunk és akkor múlt el amikor elkezdtünk járni. Amikor pl séta közben teát ittam, kekszet is kellett hogy adjon különben kibuktam a folyadékot. Pedig már 8 hónapos voltam. Szóval én várom hogy elinduljon a kisfiam, addig nem is idegeskedek. Azért sajnállak hogy neked mind a 2 baba egyszerre ilyen, nekem még egy is nehéz...
2011. jún. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Segíteni nem tudok, csak azt, hogy várj és idővel megoldódik. Nálunk akkor lett jobb a helyzet,amikor elkezdett darabosat enni. AR tápszert evett az én lányom is az jó volt, de amikor elkezdtem neki adni a céklát, sütőtököt, na akkor jöttek a foltok rendesen. Akkor talán jobb lett a helyzet amikor már ült, ő 7 hónaposan felült magától, majd 9 hónaposan nem kellett neki a pépes kaja csak a darabos, na ekkor megszűnt a probléma. Most 13 hónapos, de ha kicsit több vízet iszik még most jön neki vissza. Kitartást!
2011. jún. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ötleteket, buzdítást! mentek a pontok!

Gasztoenterológusnál még nem voltunk, jó ötlet.

Megkérdeztem édesanyámat, azt mondta én is állandóan buktam. A férjemnek sem túl jó a gyomra, talán tényleg genetikai (is lehet). Az idő is megoldja talán, meglátjuk, bár egyelőre a főzeléket is utálják, a gyümölcsöt szeretik csak.

2011. jún. 23. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!