Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig jó a babakocsi mózesrésze?

Meddig jó a babakocsi mózesrésze?

Figyelt kérdés

3,5 hósak vagyunk de már a lábával a végén lévő kis rekeszt rugdossa. Még kb.1 hónap és kicsi lesz neki. Utána mibe tegyem? Peg Perego Pliko P3-as babakocsink van. Akkor már lehet a sportrészbe tenni lehajtott háttámlával vagy félig ülő helyzetben? De az olyan hülyén néz ki meg nem is jó még ültetni ilyen korban vagy igen?

Ti hogy oldjátok meg ezt az átmeneti időszakot?


2009. jún. 6. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi beletettük a sportrészbe. Ha megdöntöd a háttámlát, akkor már nem terheli annyira a gerincét. Gondolom azért nem órákat van a babakocsiban...
2009. jún. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy napközben abban alszik meg sokszor kitolom a teraszra benne és olyankor bizony 2-3 órát is elvan így. De akkor lassan át kell állni másra.
2009. jún. 6. 10:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem pierre carden van. A mózest 3 hósan nőttük ki, én utánna a babahordozót raktam fel. Igaz a lábija erről is lelógott kicsit, de ez volt a legjobb megoldás! A sport részt csak 6 hósan tettem fel, mikor már tudott ülni.
2009. jún. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!