Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg annyira káros a...

Tényleg annyira káros a babapiskóta és a háztartási keksz? Vagy a sima bolti túró és joghurt?

Figyelt kérdés

Konkrétan mi bajuk lesz a babáknak? Az enyém 10 hónapos.

A védőnő ragaszkodik a méregdrága babakekszhez, meg a FP játékokhoz, meg a piaci tejeshez, aki szintén méregdrága.



2012. febr. 23. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz egyiktől sem!kisfiam 5 hónapos korától eszi a háztartási kekszet, én sem vettem meg neki a méreg drága baba kekszet és semmi baja!!!


Azt nem tudom, hogy miért kell annyira túlóvni a gyerekeket az első 1-2 évben...utána az oviban úgyis "bepótolják" hiszen annyi rossz kaját kapnak hogy nemigaz.

Ezzel nem azt mondom,hogy ne adjunk minőségi dolgokat a gyereknek, én is odafigyelek, hogy minden nap egyen zöldséget, gyümölcsöt, de ennek a túlféltésnek semmi értelme.


Ja és az FP játékok....kisfiam kedvenc játéka a porszívó, egyik játékával sem játszott soha annyit, mint ezzel és azt élvezi a legjobban, mikor segíthet nekem, ez neki a legjobb játék:)16 hónapos

2012. febr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocs az offert, de mi az, hogy ragaszkodik a védőnő az fp játékokhoz. Nehogymár még abba is beleszóljon, hogy mivel játszik a gyerek. Én elküldeném, tuti.
2012. febr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Uramatyám!Ez engem is ledöbbentett! (fp)


Nem káros amúgy.Én adtam mindkettőt,mindkettőben van cukor,az meg hogy bio...na ezt hagyjuk szerintem!Annyira bio az,mint én :)

2012. febr. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 sedacurforte ***** válasza:
100%
Szerintem nem azért nem lehet enni egy babának babapiskótát, és tejtermékeket, mert hogy baja lesz tőle, hanem mert allergia alakulhat ki, de ezt ki kell próbálni, fáj e a hasa tőle vagy sem. Nálunk a tízórai van úgy, hogy natúr joghurt, és imádja. Babám 6 és fél hónapos.
2012. febr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én is adok neki egyet-egyet, semmi baja tőle, úgyhogy gondolom, adhatom.

Én is ki vagyok akadva a védőnő elvárásain, komolyan, mintha jutalékot kapna. Csak a piacon az x. soron lévő tejestől vegyem a túrót...!

Közben meg, amikor dolgoztam a hetedik terhességi hónapig, és nem a magzatommal foglalkoztam, azt mondta, meg is látszik az ilyeneken, milyen anyák lesznek. Hiába mondtam, hogy gyűjteni kell még, amennyit lehet, azt mondta, nem pénzből neveljük a gyereket.

De azért vegyem meg a fentieket, meg a hátamnak itthonra a gerinctámasztós széket stb.

:-)))

2012. febr. 23. 11:28
 6/10 krisztina27 ***** válasza:

Jesszus hogy mik vannak!!! Én már elküldtem volna a sunyiba,

szerintem ne ossz meg vele mindent, hogy mit adsz a gyereknek, úgy sem látja. Na meg a játékokhoz végképp mi köze van, csinálj mindent úgy ahogy jónak látod, és ne foglalkozz vele.

2012. febr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 krisztina27 ***** válasza:

Na meg ez a gerinctámasztós szék, talán belelát a pénztárcádba, hogy mik vannak eszméletlen.

Ne haragudj ha nem úgy jött le válaszom, nem akartalak megsérteni, csak felháborodtam ezen a védőnőn.

2012. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Dehogy haragszom, egyetértek. Igazából csak meg akartam nyugodni, hogy nem mérgezem meg a gyerekem. Játékaink sem Fischer Price-ok.
2012. febr. 23. 15:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérd fel szponzornak! Mindenki boldog lesz:))))
2012. febr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A babapiskótában és a háztartási kekszben is van liszt, ami gluténtartalmú. A glutént 6 hónapos kortól lehet tudomásom szerint a baba értendjébe bevezetni, a tied meg már 10 hónapos. A babapiskótában ezen felül van tej és tojás is, a tejfehérje és a tojásfehérje allergiát ill. allergiás tüneteket okozhat, ezért ezeket 1 éves kor felett ajánlják csak. Úgyhogy lehet akármilyen bio a túró, és bámelyik remek piacos árulhatja, akkor sem adható egy 10 hónaposnak sztem, én így tudom.

Mindkettőben van cukor is, de az még mindig kevésbé rossz mint az édesítőszerek.

Úgy tudom a méregdrága babakekszekben is van amelyik tojásos meg gluténes, úgyhogy nem sokra megy vele, aki azt adja a babaának.

A védőnőről nem írok véleményt. Addig jó neki. Csak nyugalom,a kötelező státuszvizsgálatokon kívül ha akarod nem is kell látnod, az meg 10 perc.

2012. febr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!