Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves csajszinak szülinapi...

1 éves csajszinak szülinapi ajándék?

Figyelt kérdés
A második lányom, így van elég sok mindenünk (van, amiből több is)(búgócsiga, kismotor, formabedobó, fapuzzle, kisvonat, sátor, fürdőjátékok stb) Ötletet szeretnék kérni, mit tudnék újítani a kicsi lányomnak!
2012. febr. 23. 16:53
 1/5 anonim válasza:

Gondolom plüssök is vannak minden mennyiségben! :D

Én a lányomnak legutóbb a turiban vettem egy nagy 1 méteres macit. Imádja. Azzal kel, fekszik :)

2012. febr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az 1 méteres maci is kipipálva, azért köszi:)


Ja, nem vagyunk márkapártiak! Hagyományos játék:)))

2012. febr. 23. 17:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 2. keresztlányomnak tanuló asztalra vagy járássegítőre gondoltam először, mert ilyenük nincs, de elég húzós az áruk, így még nem tudom én sem. Esetleg effélét vehetnél, ha még nincs nektek. :)
2012. febr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már jár :)))) Tanulóasztal! Köszi:)))

Gondoltam bébitaxira is

2012. febr. 23. 17:52
 5/5 anonim ***** válasza:

A lányom holnap lesz egy éves. :)

Kap ő is sátrat, de kap hozzá 100 db-os kicsi műanyag labdát is. Azokat nagyon szereti, amúgy is nagy labdás.

Kap még képes könyveket, mert azokat is szereti, ruhákat, meg egy Chicco kulcsos házikót. Szerintem annak örülni fog, mert itthon ha valamit kulccsal nyitunk, az nagyon érdekli.

Ja, meg egy tanuló kutyát is kap. Az tesóméknál van, és a lányom állandóan nyúzza. :)

Ja, és kap egy új ágyat, mert kinőtte a régit. Persze ezt amúgy is megkapná, de így szülinapi meglepi lesz. :D

2012. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!