Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha megszületik a babánk...

Ha megszületik a babánk változni fog hogy nem bírom ha egy gyerek sír, ordít?

Figyelt kérdés

Teljesen kikészít a gyerek sírás, nyafogás, ordítás stb..A falra tudok mászni ilyenektől. És attól félek hogy nem fogom birni végig csinálni. Nagyon szeretnénk gyereket, meg eddig azt hittem hogy nagyon szeretem a gyerekeket, de lehet hogy tévedtem, nem is annyira szeretem a gyerekeket...vagy csak az ordításukat? Na mindegy, a kérdés az hogy Változni fognak az érzéseim, vagy a tűrőképességem ha megszületik a babánk?

A hozzáállásom annyi hogy félek hogy rossz anya leszek, és nem nagyon merek bele vágni egy ekkora feladatba.

És lécci ne azt irjátok hogy ne vállaljunk gyereket. Valaki volt hasonló helyzetben??


2012. febr. 24. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy idegesít a gyerek sírás, hisz azért is van.Egy baba másként nem tudja az akaratát, kívánságát, fájdalmát kifejezni.Ha egyszer babád lesz, nagyon rá leszel állva a kis hangjára! :) Én még a csap csöpögésében is az ő sírását hallottam szülés után.A saját gyerekem sírása nem igazán zavar, illetve zavar, de nem olyan értelemben.Az anyai ösztönök ilyenkor nem azt súgják az embernek, hogy "jajj hallgasson már el", hanem azt, hogy "jajj vajon mi lehet a baj, hogy segíthetnék?".Szóval remélem érted a különbséget.Nem attól lesz valaki rossz anya, hogy nem bírja a gyerek sírást, mert tényleg szerintem senki sem bírja, hanem attól, hogy a sírást, hogy kezeli.Higgadtan kell, megkeresni mi a kiváltó ok, és azt kezelni.Később meg jön a hiszti és a társai, ez már inkább a határok kihúzásáról szól.

Nem lehet megúszni a gyereket sírás nélkül, de hidd el nekem ha szülsz majd az egész világ átértékelődik!De komolyan!

2012. febr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Akkor mindig ugrani fogsz, ha nyafog, és felkapdosod, amikor meg már eljön a hiszti korszak ki fog hullani a hajad, de előbb-utóbb immunissá válik rá az ember. A férjem mindent elvisel, csak azt nem, ha hisztizik. akkor kimegy a házból. Mondjuk neki könnyebb.

De ami biztos a saját gyerek hisztijét valamiért jobban viseli az ember, mint más hüle gyerekét.:)

2012. febr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Saját gyereknél, más a hiszti ingerküszöb :D

Legalább is nálam, ma nehéz napunk van jön 2 foga egyszerre, nem könnyű de türelmesnek kell lenni.

2012. febr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!