Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tetted rendes ágyba a...

Mikor tetted rendes ágyba a gyermekedet, ami nem rácsos?

Figyelt kérdés
25 hónap lesz a gyermekeim között, és akkorra mindenképpen szeretném, mert a rácsos ágy kelleni fog a picinek. Viszont arra gondoltam, hogy már előbb is kicserélhetnénk az ágyat, csak nem tudom mikor szokás? és kicsit félek, hogy nem lesz-e éjszaka átjárkálás hozzánk? most 20 hónapos a fiam, amúgy jó alvó.
2012. febr. 24. 12:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27.-én lesz 20 hónapos a lányom, 3 napja kapta meg a nagycsajos ágyát...
2012. febr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
szia! és hogy fogadta?
2012. febr. 24. 12:32
 3/15 anonim ***** válasza:

:)

Imádja!!!Nem volt már neki elég a kiságy(a kisebb 60x120cm),mert nagyon vergődős és mindig nekikoppant a rácsnak és persze azonnal fent volt.Ebben bőven elfér(80x160cm),de ezt is bejárja éjjel,első éjszaka vele aludtam a kanapén,hogy ki ne fejeljen...meg a biztonság kedvéért még tetten egy szivacsot is az ágy elé,hogy ha esik,arra essen,de semmi baj nem volt.

(10 ezerét vateráztam matraccal együtt és szinte új)

2012. febr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
akkor lehet, hogy én is lassan megpróbálkozom vele :)
2012. febr. 24. 12:46
 5/15 anonim ***** válasza:
Pont 25 hónap van a fiaim között :) A rácsos ágyat már kb 18 hónapos korától úgy használtuk, hogy ki voltak véve belőle a rácsok, így könnyen ki tudott bújni. Kb 22 hónapo volt amikor megkapta a heverőjét, ami körbe-támlás. (azért csak akkor, mert akkorra készült el a szobájuk) Imádta az első perctől, egészen megváltozott az alvása is, sokkal jobban, kevesebb ébredéssel alszik benne. Most a kicsi 18 hónapos, most készülünk a nagynak egy rendes heverőt venni, a körbe-támlás pedig a kicsié lesz.
2012. febr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
17hósan kapott a lányom leesésgátlós ágyat. 2hétig jól aludt benne aztán jött 1hét mikor minden éjszaka kijött 3-4szer. Szerencsére ez most elmúlt ügyesen alszik benne,elég ritkán jön ki.
2012. febr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 14 hónapos. 1 hónapja alszik a rendes ágyában. Eddig kiságyban aludt. Leesésgátló van hosszan neki oldalt, így leesős probléma nincs, és éjjel nem is járkál. Nappal ha megébredt kijön vidáman. Éjjel ha valami gondja van nyöszörög, sír és akkor megyek hozzá, de nem indul útnak a sötétben (pedig csak egy pár méteres egyenes szakasz van az ő és a mi szobánk-ágyunk közt. Szerintem nyugodtan át lehet már tenni. Sok sikert nektek!
2012. febr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
13 hónposan. Mindig utálta a rácsosat :D
2012. febr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az lemaradt hogy szerintem nem ártana minél előbb másik ágyikóbaq költöznie, hogy ne pár héttel a tesó előtt történjen, nehogy úgy érezze hogy kifúrta a pici az ágyából. Elmagyarázod hogy ő már nagy és okos és már nagy ágy való neki, és büszke is lesz magára, hogy a pici még nem aludhat ilyen "felnőtt"ágyon.
2012. febr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Gyermekeim között 21 hónap van. A kislányom 17 hónaposan kapott "rendes" ágyat (leesésgátlóval) hogy legyen ideje megszokni. Már az első éjszaka imádta, szerintem jobban aludt benne, mint a rácsosban :)
2012. febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!