Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Viszed (vinnéd) 20 hónapos...

Viszed (vinnéd) 20 hónapos gyermekedet a Mekibe?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 13:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%

Mi 15 hósan voltunk, kapott sültkrumplit és chkennuggetset.

1x voltunk, most 17 hós.


szerintem vannak megrögzött meki ellenesek és akinek nem baj. mi magunk kb 2-3 havonta eszünk egyáltalán gyors kaját, így szerintem ennyi nem árt meg.

2012. febr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%
Szia!Igen viszem!Egy hónapban 1-2 megyünk.Sültkrumplit és csirkés hambit szokott enni.:D
2012. febr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Mindenki azt ad a csemetéjének amit akar! Nagyon nehéz úgy nevelni egy gyereket hogy bár látja a te szokásaidat neki még sem szabad! Félévente egyszer mekiztem szülés, terhességem előtt is így nem volt nehéz nem azt enni! Megmondom őszintén a sült krumplijuk nagyon finom, talán egyszer majd kap olyat! :D De nem leszünk mindennapi vendégük :)
2012. febr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%

19 hónapos a lányom és 3 hete voltunk először...

Kértem neki külön sótlan krumplit(akkor frissen sütik és nem sózzák meg,mert a sima még nekem is nagyon sós).Evett a karamell fagyimból és a sajtburgeremből is...azóta is azt emlegeti :DDD,de nem lesz minden napos,mert nem is egészséges kaja,meg rohadt drága is(bár a fene egye meg ,de én nagyon szeretem!!! :D

2012. febr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
Lányom kb. egy évesen volt, mert a férjemmel be akartunk ülni. Kicsit leszedegettük a sült krumpliról a sót, és abból evett. Nagyon élvezte. Igaz, azóta nem vittük. (Most 4,5 éves :o)
2012. febr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
35%
Nyugodtan viheted. Fő hogy ne legyen ez rendszeres ha azt akarod hogy egészségesen éljen, mert ha rászokik és igényelni fogja abból csak gond lesz. De néha néha belefér.
2012. febr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
27%
18 honaposan vittem eloszor a kisfiam de nem szerette sem a sultkrumplit sem a sajtburgert. Igy egy ideig nem is probalkoztam. 22 honapos volt decemberben akkor ismet elvittem de az izlese nem valtozott. Megint en ettem meg a sajtburgeret meg a sultkrumplijat mert kikopte. :)) A ferjem adott neki a csirkes burgerbol de az sem izlett neki. Azota voltam vele KFC-be ott nagyon izlett neki a sult csirkecomb de a sultkrumpli ott sem kellett neki. Erdekes mert otthon meg megeszi a sultkrumplit. Ugyhogy most en varok vele meg aztan meglatjuk, hogy allunk par honap mulva. En nem vagyok meki ellenes. Havont egyszer ott szoktunk ebedelni a kolegaimmal (minden honap utolso pentekjen) a tobbi napon menut eszunk valahol a varosba.
2012. febr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
47%
Már csak kikapcsolódás szinten is nagyon jó.Főleg ebben az időben.Emberek közt van,lát sok új dolgot és mást eszik mint amit anya készít.Igaz a fiam már 15 éves de a 3-4-5-6éves szülinapját a mekibe tartottuk.Szerintem semmi kivetni való nincs benne!Szóval nyugodt szívvel ajánlom vigyétek el!!!Jó szórakozást kívánok!!
2012. febr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
31%
1évesen vittük először. Mindig kap egy sajtburger menüt sor ittál, vagy kólával. Havonta 3-4 alkalommal van Mekis kaja, ha nincs időm főzni, az az ebéd, vagy vacsi, na meg ha beteg, csak a sajtburger tudom vele megetetni. Nem vagyok ellene. Nem ezen él, megeszi a főtt ételt ebédre vacsorára.
2012. febr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
47%
Mi Mcdrive-ba szoktunk beugrani, ha megyünk vidékre a nagyikhoz (havonta 1-2 alkalom). Sült krumpliból mindig kap a fiunk is! Nagyon szereti! Legközelebb megkóstoltatjuk vele a sajtburgert is. Mi is mindig azt veszünk.
2012. febr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!