Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tetted rendes ágyba a...

Mikor tetted rendes ágyba a gyermekedet, ami nem rácsos?

Figyelt kérdés
25 hónap lesz a gyermekeim között, és akkorra mindenképpen szeretném, mert a rácsos ágy kelleni fog a picinek. Viszont arra gondoltam, hogy már előbb is kicserélhetnénk az ágyat, csak nem tudom mikor szokás? és kicsit félek, hogy nem lesz-e éjszaka átjárkálás hozzánk? most 20 hónapos a fiam, amúgy jó alvó.
2012. febr. 24. 12:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nálunk 20 hó lesz a 2 gyerek közt. tervezük, hogy 18 hósan költöztetjük át anagyágyba, erre 17 hósan felmászott a rácsoságy rácsára és leesett... úgyhogy már 17 hósan átköltözött a nagyba. nagyon tetszik neki,az esés után nem is volt hajlandó befeküdni a rácsosba. az első pár napban alvás helyett ki-, bemászkálás volt, az újdonság varázsa. aztán szerencsére elmúlt, most stépen alszik benne.
2012. febr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
15 hónaposan kapott a fiam egy leesésgátlósat,rögtön beleszeretett:)Előtte már pár hónapja gondok voltak altatásnál,és rájöttem utálja a rácsosat!
2012. febr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Másfél évesen. Azóta sokkal jobban alszik/alszunk! Apukájával együtt szerelték össze, nagyon szereti!!
2012. febr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek! ma néztünk támlás ágyat, aminek egy pici rés van középen, ott tud le-föl mászni, amúgy meg nem tud kiesni, szerintem akkor ahogy megjön átszoktatom :)
2012. febr. 24. 19:28
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi most tervezunk venni lanyomnak, most 17hos. Neki is kicsi az agya 60x120-as, folyton beleuti magat a racsba. Leesesgatlot is veszunk hozza. Remeljuk szeretni fogja.
2012. febr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!