Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok a babámnak olyan...

Adhatok a babámnak olyan bébiételt, amelynek csak az egyik összetevőjét kóstolta eddig?

Figyelt kérdés
Cukkini-burgonya (a cukkinit még nem kóstolta)
2012. febr. 24. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér :D


Nálunk most volt a halkóstolás, a kutya ette meg mert kiköpte :D


11hónapos a babám :)

2012. febr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Ez most komoly kérdés amúgy vagy vicc?
2012. febr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nem lesz belőle! A fiam 5 hós, már evett cukkinit, semmi baja nem volt tőle.
2012. febr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elöször csak pár falatot adj neki belőle nehogy allergiás legyen rá, majd ha eszi másnap adhatsz neki többet szerintem. Legalábbis mi így csináltuk :)
2012. febr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én egy csomó ételt vezettem be lányomnál így, hogy az egyik ízt már ette, a másikkal meg épp így vegyesen találkozott először. Ezzel szerintem semmi baj nincs.
2012. febr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem is igazán értem a kérdést :)

akkor hogy vezeted be a dolgokat? vagy mindig minden ízt külön? de az meg elég nagy butaság lenne. persze, hogy adhatsz neki, ma 2 kiskanállal, holnap 4-el és így tovább, ahogy a többivel is csináltad...

2012. febr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Bocsánat, ha hülye kérdésnek tűnik, még kezdő vagyok hozzátáplálásban. :) Valójában ma töltötte be a négy hónapot, és kapott egy kiskanál almalevet (nálunk sajnos a súlya miatt is szorgalmazzák a hozzátáplálást, tápszeres), holnap már egy picit többet kap majd, de kaptunk üveges bébiteleket. Jövő héten hétfőn már a krumplit szeretném nála megpróbálni, és nem tudtam, ha eszik burgonyát, kaphatja-e ezt a bébiételt. :)
2012. febr. 24. 14:50
 8/9 anonim ***** válasza:

ha 4 hónapos akkor nem :)

nagyon sokára fogtok eljutni a cukkinis burgonyáig, az azt hiszem 6 hónapos kaja, azt azért be kell tartani. van sorrend, nem ugrálunk.

tölts le egy táblázatot, hogy mikor mit lehet és csak fokozatosan. egyszerre csak 1 új íz, hetente max 2 új íz!

alma, barack, sütőtök, krumpli, répa, az első 2 hónapra ;)

2012. febr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Táblázatom már van, viszont a bébiételen, amit kaptunk, 4 hónapos korjelzés van. (?) Először én is csodálkoztam, de akkor ezek szerint valóban nem neki való még. :)

2012. febr. 24. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!